Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hát tényleg ennyire agyalágyul...

Hát tényleg ennyire agyalágyultak a McLarenesek?! Ezt már nemtudom elhinni,25 pontot dobtak el az i*ióta boxosok végett.

Figyelt kérdés

#Lewis Hamilton #Idióta McLaren #csicska boxosok
2012. jún. 24. 16:03
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Hát nem lenne rossz egy Alonso-Hamilton páros újra! :) Én nagyon élvezném... :) És erről még szó sem volt... Ha már van ilyen lehetőség,remélem megy a Ferrarihoz:) Massának meddig van szerződése?
2012. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Massának most év végén jár le
2012. jún. 30. 22:05
 23/25 anonim válasza:
Akkor szép lesz ez... :) Te mit gondolsz ??? Minek van a legnagyobb esélye?
2012. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hát, ha a Ferrari és a Red Bull is szeretné, hogy Hamilton hozzájuk mennyen, szerintem a Ferrarit választaná, mert a Red Bullnak nincs múltja, míg a Ferrarinak van a legnagyobb múltja, ha jól emlékszem, ezt ő is elmondta. De ha Hamilton VB lesz, akkor valószínű, hogy marad a McLarennél.
2012. jún. 30. 22:12
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy újra megkockáztatnának egy Hamilton-Alonso párost azok után, ami 2007-ben volt... Lehet, hogy most érettebben kezelnék a helyzetet, de a Ferrari-nál egyértelmű, hogy Alonso lenne az első számú pilóta, és Hamilton nem elégedne meg a másodhegedűs szerepével - jogosan. Szerintem Lewis hosszabbítani fog a McLaren-nel.
2012. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!