Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hát tényleg ennyire agyalágyul...

Hát tényleg ennyire agyalágyultak a McLarenesek?! Ezt már nemtudom elhinni,25 pontot dobtak el az i*ióta boxosok végett.

Figyelt kérdés

#Lewis Hamilton #Idióta McLaren #csicska boxosok
2012. jún. 24. 16:03
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Tudjátok,ezek után lesz a legszebb a győzelem!

Én hiszek Lewisban!:) Nektek is hinnetek kell!!! :) Remélem Anglia mindent megváltoztat és megmutatja,hogy ő a legjobb! :)

Bár én nagyon csalódott vagyok Valencia miatt..... Ennek nem így kellett volna lennie....

2012. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én Hamiltonban hiszek, de a McLarenben már nem... Egy topcsapat nem engedhet meg ilyen hibákat, mert ilyennel úszik el az egész VB... Hamilton ebben az évben mindent bele ad, simán vezetné a VB-t, erre a McLaren mindent elront neki.
2012. jún. 30. 21:18
 13/25 anonim válasza:

Hát persze... Ez nagyon sajnálatos... Szerintem rájuk férne egy komplett csapat csere..... Egyébként szerintem eddig minden versenyen vettek el pontokat Lewistól,kivéve Kanadában......Bár ott is végződhetett volna így.

A lényeg,hogy ezt nem engedheti meg magának a csapat!

2012. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Az biztos. :'( Lassan jobban járna a csapat, ha mindig az aktuális helyszín munkanélküli hivatalában keresne szerelőmunkatársakat.

Amúgy én azon kaptam még ideggörcsöt, amikor a múltkori futam után azon örömködtek, hogy a baki ellenére övék volt a leggyorsabb boxkiállás. Ez szép és jó, de ettől még nem kellene többit elcseszni. :/ Azért remélem,hogy legalább a hazai közönség előtt megemberelik magukat.

2012. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Csak sajnos lehet, hogy most már mindegy... Kanadában is volt egy kis hiba a boxban, de ott szerencsére a jó taktika végett simán győzni tudott. Ha nem lesz több ilyen ''amatőr'' hiba a csapattól, talán van még esély a VB- cimrere.
2012. jún. 30. 21:22
 16/25 A kérdező kommentje:
VB-címre*
2012. jún. 30. 21:22
 17/25 anonim válasza:

Ezt én is nagyon remélem. És ha Hamiltonnak ezen megy el a vb,akkor tuti ott hagyja a csapatot....

Én bízok benne,hogy ez nem így lesz! Remélem én is,hogy összeszedik magukat,mert ez hatalmas szívás lesz:( És abba én is belehalnék ha idén nem sikerülne miattuk a vb cím!

2012. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz VB Hamilton, az 100% hogy ott hagyja a csapatot, és menne a Red Bullhoz, vagy a Ferrarihoz.
2012. jún. 30. 21:30
 19/25 anonim válasza:
Csak ezzel az a baj,hogy nem biztos,hogy aláírnak vele.... És akkor még is melyik csapathoz fog menni? :/
2012. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg marad a McLarennél, mert nem biztos, hogy a Red Bull örülne egy Vettel-Hamilton párosnak, viszont Alonso azt nyilatkozta, hogy ő nem volna az ellen, hogy Hamilton a csapattársa legyen. És a Ferrari valószínűleg többet lát Hamiltonban, mint Vettelben.
2012. jún. 30. 21:44
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!