Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Így nőne a súlyom? 2 külföldi...

Így nőne a súlyom? 2 külföldi versenyt is ezért kell lemondanom

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom hozni a súlyomat, túl sovány vagyok, most 2 kihívávos meccsen is lett volna külföldön, ha meglenne. Gyúrni nemigazán tudok a heti 5 kardió - technikai edzés mellett (thai-box). Ha reggel este tömegnövelőt innék , súlyomhoz mérten , akkor híznék? a rendes kaja megvan már.

68 kiló vagyok, 75-80 szeretnék lenni. ha valami kimaradt csak szóljatok. köszönöm előre is.



2012. ápr. 18. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktatok erőnlétre edzeni? Gondolok itt fekvőtámasz, húzódzkodás stb stb..
2012. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

számolj kalóriát.

előbb utóbb úgyis kikerülhetetlen.

napi 4000kal elég kell,hogy legyen,hogy megdobjon.

vagyis nézz egy kb 3800-4000kalóriás étrendet és tartsd 3 hónapig.

2012. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert a sport a kedveségemmel függne össze?:) nem érdekel a véleményed (17 évesen számíthattál rá hogy ilyen leszek ) . ma beszéltem az edzőmmel, vettem tömegnövelőt, és szőlőcukrot is. így most napi 2 turmixot megiszok reggel, és egyet edzés után. erősíteni nem szoktunk, lehet azt is bele kéne vennem , itthon heti 3x mondjuk, de akkor nemtudom hogy igyam a shaket:)
2012. ápr. 19. 18:06
 4/6 A kérdező kommentje:
és a kötekedőnek üzenném hogy edzés közben tudtam meg hogy nem tudok kimenni külföldre a súlyom miatt, az edzővel nem beszéltem a tömegnövelésről egyáltalán, mert sietnem kellett hogy elérjem a buszom, ja és miértne tehetném meg hogy szídok itt bárkit is? talán celeb lennék? vagy annyira ismert lennék hogy egy kérdés alapján megtudják kivagyok? nemhiszem, szóval nyugodtan bárkit szídhatok itt aki ellenem beszél:) a többieknek meg köszönöm szépen!
2012. ápr. 19. 18:18
 5/6 anonim válasza:
inkább a ringbe tedd oda magad ne az interneten... általában az 50kg-s elnyomott ratyik szoktak ugatni neten.. mert való életbe egy senkik itt meg lehet nagy szájuk.
2012. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tök jó a kérdés!

Engem érdekel a válasz is.


De a provokálóknak kérlek ne válaszolj soha többet ilyen stílusban! A 17 év nem mentség.


Celeb ugyan - még :) - nem vagy, de egy sportolótól hagyományosan elvárja az ember, hogy ismerje a fair play-t (mégha thay boxról is van szó) és eszerint udvariasan viselkedjen a való életben is.


Sok sikert neked, szívből kívánom, hogy tovább is ügyesen eddzed a tested, és - igen! - lelkedet és a kommunikációs stílusodat is! :)

Mert arra is kíváncsiak vagyunk, nemcsak egy újabb magyar sportsikerre!

Hajrá!!!!!!!

2012. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!