Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az iskolánkban lesz egy...

Az iskolánkban lesz egy verseny, ahol arról kell majd érvelnem, hogy miért rendezzenek Budapesten olimpiát? (értelemszerűen mellette kell érvelni) Nekem valami nagyon nyomós, és ötletes érvekre lenne szükségem!

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, érveket kereshetsz, de nem nagyon fogsz találni! Pont most, hogy ekkora pénzügyi válságban van az ország, nem kéne erre pénzt költeni!
2012. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért hogy sok száz milliárd vándorolhasson magánzsebbe.
2012. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért vagyok én is bajban, mert ez egy lehetetlen feladat:D csak sajnos mégis kéne valamit...
2012. márc. 21. 18:37
 4/10 anonim válasza:
ne légy megalkuvó! ha nem értessz egyet valamivel, akkor azt írd le szépen megfogalmazva, indokold meg, hogy miért nem..én ezt csináltam a múltkor. az enyém lett az egyik legsikeresebb fogalmazás, még 5öst is kaptam rá. (:
2012. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
leírnám én, de az a probléma, hogy csak mellette lehet! ez a kiírás...és sajnos kötelező menni. úgy érzem, jól tudnék beszélni, csak ötlet nincs elég...
2012. márc. 21. 19:04
 6/10 anonim válasza:
ha kötelező a részvétel, akkor legalább azt ne várják el, hogy olyat adj elő, amivel nem értessz egyet! f*ck the system! (:
2012. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
teljesen jogos. többet már nem is tudok mondani:D
2012. márc. 21. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Jesszum...ezzel az erővel azt is kérhették volna, hogy keresd meg nekik Atlantiszt vagy szerezz autogramot a jetitől.
2012. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezeket mondanám: Mert az olimpia egy baromi nagy biznisz. Rengeteg beruházás valósulhat meg. Rengeteg stadiont kell építeni,uszodákat, hotelokat, utakat. Olimpiai falut, amik késöbb szükséglakások lehetnek. Infrastruktúrát fejlesztenénk, baromi gyorsan befejeznék a Metro építést, kitiltanák az összes hajléktalant, befognák a kóbor ebeket. Dollár milliárdos bevételre lehet szert tenni. Ezekből rengeteg adó, áfa stb. keletkezik, így hatalmas összegek folynának be az államkasszába. Nem csak Budapest, de az összes kis és nagy város olyan fejlődésen menne keresztül, amit most el sem tudunk képzelni. Rengeteg ember kapna munkát a baruházások által. Fellendülne az ingatlan piac, az építő ipar, szolgáltatások. A közbiztonságra rengeteget áldoznának. A TEK végre létjogosultságot szerezne. A reptereken újra megindulna az élet. Beindulnának a kis, és mikro vállalkozások is. Ha az embereknek van pénze, többet fognak vásárolni, költeni, vagyis élénkül a gazdaság. A tőzsdén is normalizálódnának a dolgok. Rengeteg országtól kapnánk ehhez segítséget. IMF több pénzt adna hitelbe, és nem félne, hogy nem kapja vissza. A politikusok végre normális döntésekre lennének kényszerítve az erős nyomás miatt, mert már nem csak az EU szorongatná a nyakunkat. Szóval én kb ezeket mondanám, ha már mellé kell állni.
2012. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt van számokban, olvasd át: [link]
2012. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!