Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Befolyásolja a holnapi verseny...

Befolyásolja a holnapi versenyt egy szeretkezés?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több napja nem voltam, ma átjön és holnap lesz tájfutási versenyem. Elég fontos lesz de mennyivel befolyásolná a teljesítményemet egy jól eltöltött éjszaka?
2011. szept. 2. 19:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Hallottam már olyanról hogy akitől megvonják a szexet jobban teljesít sportban stb... :D
2011. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem befolyásolja.

de neked kell tudnod, milyen vagy másnap, ha volt előtte aciton, ill. milyen, ha nem volt.

2011. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen befolyásolja. Viszont szerintem ha már nagyon régen nem elégültél ki, mondjuk már legalább egy hónapja ( Mondjuk ez egyéni, én kábé egy hónapot bírok ki, hogy ne "borogassak fel még asztalokat" stb, de már a határán vagyok :) ) akkor és érzed, hogy nagyon feszült ideges vagy, nem tudsz koncentrálni, akkor viszont épphogy jót tesz, mert új erőre kapsz. Legalábbis én így voltam egy hete és még több energiám lett :) Amúgy, meg ha nem olyan "sürgős", ha érted mire gondolok, akkor inkább várd meg a verseny végét, mert több energiád lesz. Tartogasd ezt a verseny végére. Lehet, hogy dupla öröm lesz, nyersz is és utána együtt lehetsz a barátnőddel. Ez nem is olyan rossz cél :)Ezt neked kell érezned és tudnod, hogy milyen vagy egy aktus után.:)
2011. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!