Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Massa hova igazolhat?

Massa hova igazolhat?

Figyelt kérdés
Nagy Massa drukker vagyok tehát érdekelne.
2011. júl. 5. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
renault
2011. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Élcsapatba semmiképp sem. Szerintem a Mercedes és a Renault sem esélyes, különösen ha Kubica valóban visszatér. Talán a Williams és a Force India jöhet szóba. A többihez (Lotus, Virgin, HRT) meg nem érdemes...
2011. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

második

Williams nem hiszem max Barichello helyére. Force Indianak meg ott van DiResta és jövőre valószínűleg Hülkenberg. Lotusba viszont Trulli helyére esetleg. De akkor már inkább vonuljon vissza.

2011. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem a force india lehetséges v a sauber

és a lotus is lehetséges am oda még lenne értelme menni mert a lotus egyre javul és jövöre szerintem már középmezőnybe lesznek.

2011. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Ferrariban fog megöregedni...
2011. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Williams vagy esetleg Lotus bár nem gondolom, hogy menne kiscsapatokhoz. Esetleg ha Kobayasi menne pl. a helyére, akkor lehet, hogy Sauber de ha újonc jön vagy visszavonul, vagy esetleg Schumi ha végre szögre akasztaná a sisakját, akkor a Mercedeshez. A többit nem látom esélyesnek. Amúgy sajnálom Massa-t én is bírom őt. De amióta volt a balesete inkább csak úgy ellézengik nem is akar világbajnok lenni semmi. Szerintem a baleset miatt nem tud olyan formába lenni, mint régebben és csak kallódik. Lehet inkább fél egy kicsit. Azért az érdekes hogy a Ferrari tavaly kb. 7. helyre volt jó főleg év elején mégis ő 3.->5. helyig teljesített. 2-3 hellyel a felett, ami már egy elég jó teljesítmény, mert megnézünk egy Fisichellát az oda ment azt néha már a Q1-be kiesett és a Q2-ig bírta max. Most meg ezzel az autóval a 6. hely minimum ő meg ezt is alig tudja teljesíteni. Kb. Button seggébe kellet volna lennie tavaly egy-két futam győzelemmel, mert ha azt nézzük Alonso kettőt érdemelt volna meg. Azt sehol se volt...
2011. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát az mondjuk lehet hogy a Lotus jövőre már a Torro Rosso-t is lefogja nyomni.
2011. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De azért a középmezőny túlzás egy kicsit a Lotusnak jövőre. Mert most a 12 autóból 10. legjobbak a Force India a közepe pont ők a 6.-ok azért az nagyon sok lenne egy év alatt akkora változás nem lesz inkább max. 7. hely inkább 8.,9. de lehet hogy maradnak itt. Szóval kb. olyanok lehetnek majd szerintem jövőre mint most a Sauber.
2011. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te néztél idén F1-et? A Sauber a 6. legerősebb csapat és elég biztos pontszerzők míg a Force India néha-néha szerez és nem valami nagy szám. 2009 óta ugyanott vannak. Jövőre simán befoghatja a Lotus őket.
2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézem majdnem minden futamot. A Sauber versenyen erős azt tudom meg azért Kobayasi is belejátszik, hogy sok a pont. De ha valaki jól tud előzni, mint Kobayasi meg jól trükközik a gumikkal, mint Peréz akkor persze, hogy tudnak helyet nyerni a futamon, de ha valaki inkább időfutamba jó és a versenyen meg nem olyan jó az előzési képessége akkor a Sauber azért nem olyan jó az időfutamon inkább még gyengébbek a Williamsnél is és ezért mondjuk időfutamon megszerez egy 14. helyet akkor onnan beragadhat és nem biztos hogy feljön 12-nél előbbre. Nem mindenki olyan erőszakos és jó előző, mint mondjuk Kobayasi és Hamilton van, aki inkább csak úgy elautózgat valaki mögött. Kobayasinak persze hogy fekszik ez az autó.
2011. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!