Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A testépítők a verseny előtt...

A testépítők a verseny előtt mennyi idővel kezdenek kardió edzést végezni?

Figyelt kérdés

Meg persze a zsírégető diétát...

Előre is köszönöm!


2011. jún. 25. 19:40
 1/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem feltétlenül kell kardióedzés verseny előtt.

Nagyobb izomtömegű versenyzők esetleg aerob kardiót végeznek éhgyomorra, de ez nem azt jelenti, hogy nem versenyzőknek is így kell tenniük.

A versenydiéta speciális. Ha egy átlagember csinálja nagyon hamar elveszíti a megszerzett izomtömegét, de még egy túledzési állapot is előállhat.

Aki naturálban utánozni akarja ezeket a speciális technikákat, az bolond!

2011. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem értetted meg a kérdést... én nem a technikákra vagyok kíváncsi, hanem az időpontra, hogy mikor kezdik el azokat a technikákat. Amúgy meg ha felmerül egy kérdés, az nem azt jelenti, hogy a választ úgy hasznosítom, ahogy a kérdésből lejön, lehet, hogy nekem a biológiai vizsgálat szempontjából van szükségem a körül belüli adatra.

Úgy hogy kérlek ne tegyél ilyen megjegyzéseket a másikra, hogy "bolond", mert semmit nem tudsz az illetőről, azt se tudod, hogy mit akar kezdeni a válasszal. Ha van tanácsod azt írd meg, de senki nem a véleményedet kérdezte itt! Én felvethetem nálad például általános iskola 2. osztályát, ahol az értő olvasást tanítják, mert úgy látom sajnos nem megy neked. Persze ez csak egy tanács...


Mivel még mindig nem kaptam választ ezért a kérdésem továbbra is fent áll. Kérem olyan emberek írjanak, akik tudnak értelmezni dolgokat és a kérdésre értelmes válaszokat képesek adni.

Köszönöm!

2011. jún. 25. 21:38
 3/4 °:Amigo:° ***** válasza:

"kérlek ne tegyél ilyen megjegyzéseket a másikra, hogy "bolond"


Ezt hol olvastad, hogy bárkit is minősítettem volna ?!

Általánosságban beszéltem, nem konkrét személyekről.


"általános iskola 2. osztályát, ahol az értő olvasást tanítják, mert úgy látom sajnos nem megy neked."


EPIC FAIL ! :-))))


A kérdésedre bőven megkaptad a választ, sőt még túl sokat is a kérdés színvonalához képest. Mivel laikus vagy, nem várom el, hogy megértsd, nem is érdekel, miért akarod tudni, de jó lenne ha felfognád, hogy ez nem egy általános érvényű dolog. Nincs mindenkire érvényes szabály, mivel nincs két egyforma ember sem.

Az évek-évtizedek alatt megtanuljuk, mit igényel a testünk, mennyit és milyen szigorúan kell diétázni, ill. milyen és mennyi kiegészítőt kell használni.


Ilyen szempontból nézve a kérdésed egy marhaság, én mégis megpróbáltam normálisan válaszolni rá... erre te belémkötsz egy mondvacsinált indokkal -mivel mással nem tudsz- miszerint én téged személy szerint le"bolond"-oztalak.

Ez nem igaz, te nem vagy bolond, te egy kib@szott kretén f@sz kis köcsög vagy, aki arra nem méltó, hogy nekiálljak bármit is magyarázni neki....

Egyszerűen egy okoskodó, nagyképű kis fostalicska vagy ennyi!

2011. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 °:Amigo:° ***** válasza:

u.i.:

Az első válaszomban nem minősítettelek, jó szándékkal írtam.

A második meg olyan, amilyet érdemelsz.


Privátban nem kell elküldened, mert lesz@rlak !

2011. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!