Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Akkor Schumacher Hamilton...

Akkor Schumacher Hamilton csapattársa?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne? Schuminak Rosberg, Hamiltonnak Button :)
2011. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem nézel f1-et?
2011. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ne is haragudj, de ez övön aluli ütés annak aki F1 rajongó.

Most vagy ismerd meg az összes pilóta párosítását ( legalább az első 6-8 vezető párost) - vagy ne is foglalkozz ezzel a témával - jobban jársz.

2011. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
LoL De balfa** vagy -.- low csicska -.- o.0
2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Régen nagy f1 rajongó voltam,de már nem foglalkozok vele.Nagy Schumi drukker vagyok,de csak akkor fogom megint nézni,miután megynyert egy versenyt.Valahol olvastam,hogy a Hamilton a Ferrarihoz igazol és azt érthetted félre.A Schumi már nem a Ferrariban játszik.
2011. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mit csicskáztok itt szemetesládák? :D azt se tudod magadról, hogy ki vagy, és ilyen szavakat mersz használni te majomállat te xd, na húzzá vissza a sötét lelked mélyére, mást ne sérts meg az intelligenciahiányoddal.. A kérdező feltett egy kérdést, amire nem mindenki tudja a választ, így még csak nem is "hülye" kérdés, de még akkor se csicskázhatnád le, ha az volna, te csicska. Így éli ki, hogy valójában soha senki sem szerette.. Na ilyen az értéktelen ember.
2011. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyébként tényleg érthetetlen ez a betűpazarlás.De mindenki magából indul ki,ugye.Lehet ám lepontozni.Érdemes:)
2011. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem az. Mercedes GP: Michael Schumacher - Nico Rosberg

McLaren Mercedes: Lewis Hamilton - Jenson Button


Szerintem a színét keverhetted össze vagy hogy mindkettőbe van a Mercedes szó de a McLarennek csak a motorszállítója a Mercedes. Az igazolások meg jövőbeliek és sokszor csak pletykák.

2011. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!