Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért változott ennyit Michael...

Miért változott ennyit Michael Schumacher megítélése?

Figyelt kérdés
Mostanában inkább pozitív hangvételű véleményeket olvasok vele kapcsolatban, az F1 fanok körében is egyre többen emlegetik úgy mint "minden idők legjobbja", egy zseniális versenyző nagy szakértelemmel, miatta lett sikeres a Mercedes is, Hamilton meg se közelíti őt stb. Ahhoz képest, amikor az F1-ben versenyzett és sorban nyerte a futamokat, vb címeket, emlékszem hogy a többség nem kedvelte őt, egyre csökkent az F1 nézettsége, Schumachert gyanúsították azzal hogy csak a legjobb autóval tudott futamokat nyerni, még talán csalással is vádolták. Egyszóval sokaknak nem volt szimpatikus, max az elvakult Ferrari fanok kedvelték. A 2003-as vb során is sokan Raikkonennek drukkoltak, csalódottak voltak hogy Schumi nyert. Most meg teljesen ellentétes véleményeket olvasni vele kapcsolatban.
okt. 20. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan azt nem szerették, hogy "mindig" nyert, és unták a versenyeket. Én mondjuk pont nem, mert én mindig neki és a Ferrarinak szurkoltam (pont akkor kezdtem nézni az F1-et, amikor leigazolt a Ferrarihoz). De azt akkor is elismerték, hogy kiemelkedően jó.

Az idő meg sokmindent megszépít. Pár régi "botrány" feledésbe merült (emlékezetes ütközésekre gondolok) vagy legalábbis a súlya csökkent.

okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert eltelt majdnem 20 év, mióta versenyzett és sokan, akik foglalkoznak vele vagy nagyon fiatalok voltak, amikor aktív volt, pláne amikor a karrierje csúcsán volt, és nem igazán látták versenyezni, nem tudják, nem élték át, milyen volt akkor a Forma 1. Csak az eredményeket látják önmagában kontextus nélkül.
tegnap 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!