Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az Aston Martin Newey-jal és...

Az Aston Martin Newey-jal és Alonsóval világbajnokok lesznek 2026-ban?

Figyelt kérdés

szept. 10. 22:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Tudok Newey távozásáról, csak nem tudom, hogy miért most szezon közben ment el a Red Bull-tól. Bár pontosan nem tudom, hogy mikor távozott.

Szerintem nem lesz világbajnok sajnos, pedig Alonso megérdemelne még egy-két világbajnoki címet a kettő mellé.

szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Aston lehet VB, de szerintem az már nem Alonsoval lesz, tisztelem a spanyolt, hatalmas tehetség,d e basszus 43 éves, az borzasztó öreg a Forma-1 háza táján. Látszik már rajta a kor, és Newey nem egy futam alatt fog bajnok autót építeni, annak idő kell hogy beérjen a munkája.
szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt megkérdezték három órával korábban, úgyhogy nem fogok új választ írni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimp..

szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyúi-val.
szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

2026-ban kissé korai lenne. A Red Bullnál is öt évbe került, mire versenyképes autót tudott alkotni.


Alonso akkor lehet világbajnok az AM-nal, ha nincs igazam, és már 2026-ban, vagy legkésőbb 2027-ben igazán ütőképes kocsi fog a rendelkezésre állni. Sokakkal ellentétben nem érzem úgy, hogy látszódna rajta a kor. Csak mert Stroll legyőzte kétszer úgy, hogy a motivációja látványosan visszaesett? Hagyjuk már... Egyedül időmérőkön tompább kicsit, de sosem ez volt a legerősebb oldala.

szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

"Sokakkal ellentétben nem érzem úgy, hogy látszódna rajta a kor. Csak mert Stroll legyőzte kétszer úgy, hogy a motivációja látványosan visszaesett? Hagyjuk már..."

Nem csak erről van szó. Alonso az Aston előtt két évig az Alpine-nál vezetett, de egyik évben sem sikerült meggyőzően Ocon fölé kerekednie, egyik évben egy picivel előtte végzett, a másik évben egy picivel mögötte. Most mondhatjuk, hogy nem volt jó a kocsi, nem volt jó a csapat, és nem volt jó a csapattárs, és ezek betettek a motivációjának, de ne szépítsük: a fiatal Alonso úgy elverte volna Ocont, mint a huzat.

szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

2026 a szakértők szerint annyira lutri, hogy ugyanannyi eséllyel betalálhat a Williams is, mint mondjuk a Ferrari.

Ezzel a szemmel id. Stroll nagyon nagyot húzott Newey-val, mert valljuk be, a pali egy zseni, és ha szállítja a győztes konstrukciót, akkor kis túlzással tökmindegy, ki vezeti az autót.

Én arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen helyzetben mennyire lenne hátrébb szorítva Alonso kicsi Strollal szemben.

szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Hiába nagy bajnok, azért egy dolgot ne felejtsünk el, Alonso elsősorban azért van az Astonnál, hogy jó pedagógus módjára mentorálja az aranygyereket. Csakúgy, mint Vettel. Ha jó lesz az autó, akkor az Lance alatt is jó lesz, onnantól pedig nagyon gyorsan 2. számú státuszt kap az öreg Fernando.
szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

#8


"Ha jó lesz az autó, akkor az Lance alatt is jó lesz..."


Ja, láttuk tavaly :D

szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Nálam a jó autó nem a tavalyi Astonnál kezdődik, de kinek mi :))
szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!