Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Verstappen kezd öregedni?

Verstappen kezd öregedni?

Figyelt kérdés

Eddig olyan fiatal srácnak tűnt. A napokban az egyik nyilatkozatánál tűnt fel, hogy kezd látszani rajta az idő. Kezd olyan nagy és széles buldog feje lenni, mint a faterjának. Ez tényleg a kor miatt lehet?

Hamilton jóval idősebb nála, de valahogy jobban tartja magát.


aug. 25. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak 26
aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a kor miatt, de nyilván ez még közel sem az a kor, ahol a versenyzői teljesítmény romlani kezd. De amúgy igen, az idő folyamatosan telik. Pont a mai futamon berakták az újonc Verstappen arcát, nyilván észrevehetően fiatalabbnak nézett ki 17 évesen, mint most.
aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, nem is úgy értettem, hanem csak kinézetre. Úgy kezd "emberesedni".

Igen, azt én is láttam. :) Meg mondták, hogy nemsokára tölti a 27-et.

aug. 25. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pont volt itt nemrégiben egy kérdés, hogy másoknak is feltűnt, hogy úgy általában az F1-es versenyzők viszonylag hamar elkezdenek emberesedni (főleg, ha az anyagi körülményeiket is figyelembe vesszük).
aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki öregszik ahogy telik az idő. ettől függetlenül Verstappen még csak 26 éves...
aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!