Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Friss hír: Perez két további...

Friss hír: Perez két további évre hosszabbított a Red Bullal. Mit szóltok a döntéshez?

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén engem kicsit meglepett. Már arra se mertem volna nagy tétben fogadni hogy szezon végéig kihúzza, főleg hogy most megint hanyatlik a teljesítménye, de hogy egyenesen nem is egy, hanem két évre hosszabbítsanak vele az minimum meglepő.

Bírom Perezt, drukkolok neki és emlékszem még a szép teljesítményeire, de ha őszinték vagyunk, az elmúlt két évben inkább a negatív teljesítményével tűnik ki. Fura hogy a hírhedten türelmetlen Helmut Marko belement ebbe.

Ti mit szóltok a hírhez? Mi játszhatott szerepet Perez megtartásában?

[link]



jún. 4. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elfogadta, hogy, még két évig lehet egy elit csapatnál másodhegedűs. Nem zargatja Verstappent ez a csapatnak nagyon jó, mert csak egy emberre kell figyelni. Végülis, amíg a többiek nem jönnek fel jobban, addig Pereznek csak annyi a feladata, hogy hozzon pontokat, amennyit csak tud. Verstappen, majd hozza a többit és az is elég lesz alapon a csapat bajnoki címhez is. (tavaly is nyerte volna egyedül is Verstappen a csapat vb címet Perez pontjai nélkül is). Nem kell olyan pilóta páros a Red Bull-nak, akik kinyírnák egymást.
jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha technikailag nézzük, akkor Perez egy viszonylag jó (messze nem tökéletes) másodhegedűs. Jó annyira, hogy hozza a pontokat, de nem szorongatja Verstappent ami csapat szempontból egy jó helyzet.


Világbajnoki ambícióval rendelkező pilótát nincs értelme Verstappen mellé rakni, mert csak pontokat rabolna, másodhegedűst másodhegedűsre cserélni szintén nincs értelme.

jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Milyen negatív teljesítmény, meg milyen hanyatlás?

Első Rb-s évében 4. lett, majd azt követően három ponttal lemaradva a harmadik, tavaly pedig a 2., amivel kimaxolta az RB előzetes elvárásait.

Az a gond, hogy nagyon sokan alábecsülik a mexikóit, pedig Max mögé a legjobb wing a mezőnyben. Rutinos, éhes, hozza a kötelezőt és nem ugrál... semmi meglepő nincs a hosszabbításban.

jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a kötelező hozása az valami olyasmi lenne, mint a Hamilton-Rosberg párosnál…

Utáltam, hogy mindig ketten állnak a dobogón, de a legjobb autóval az a kötelező…

jún. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 MDaniel98 ***** válasza:
83%
Én olyan véleményt is olvastam, hogy a Mexikói piacból származó merch a Red Bullnak többet számít, mint egy kompetensebb másodhegedűs.
jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

#5

Na mondjuk az biztos is! Pláne, hogy fizetnek a szponzorok eleget alapból.

jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

"Mi játszhatott szerepet Perez megtartásában?"

Nem maradt más opció. A Red Bull családnál uralkodó légkör lényegében minden fiatalabb arcot bedarált, aki alkalmas lett volna második számú versenyzőnek. Pérez legalább néha napján képes hozni a tudásának megfelelő teljesítményt és azt, amit másodhegedűsként várnak tőle.

jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

"Milyen negatív teljesítmény, meg milyen hanyatlás?"

Mondjuk tavaly Monacótól kezdve egészen év végéig. A dobogó közelében is alig járt a jó öreg Sergio, miközben Verstappen hülyére nyerte magát.

jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ritka az a másodhegedűs, aki tartósan hozza a tőle elvártat. Némelyik túl erősnek bizonyul (mint pl. Rosberg), a többségük meg egyszerűen széthullik fejben, mert nem bírja ezt a hálátlan szerepet. Szerintem Coulthard óta nem láttunk igazán megbízható második számú pilótát.
jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

“Mondjuk tavaly Monacótól kezdve egészen év végéig. A dobogó közelében is alig járt a jó öreg Sergio, miközben Verstappen hülyére nyerte magát.”


És év végén mégis második lett.

Akkor mit mondjanak a többiek?

jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!