Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Perez miért ilyen béna?

A Perez miért ilyen béna?

Figyelt kérdés

Most már a sokadik ilyen szezonja. Eddig azzal lehetett takarózni, hogy rossz passzban van, majd nem lesz jobb is. De már sorozatban ez megy. És a Redbulltól méirt nem rúgják ki, miért nézik el neki a bénázásokat évek óta?

Azt értem és megértem, hogy Verstappent nem tudja megverni. De akkor miért nincs ott általában szorosan mögötte, mint annak ideján a Ferrári dominanciában a Schumacher-Barrichello páros?


máj. 25. 12:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem Perez béna, Verstappen az, aki korszakos tehetség, és akihez mérve mindenki bénának tűnik. Perez szimplán egy jó versenyző, viszont nem kiemelkedő tehetség és a teljesítménye sem mindig konzisztens.
máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1, amit írsz totálisan cáfolják a tények. Akkor miért nincs ott sorozatosan legalább a dobogón Verstappen mögött? Miért nem végez rendszeresen a 2. helyen mindenki előtt nagy fölénnyel, mégha Verstappent esély nincs elkapni? Ehelyett rendszeresen hátul kullog és annak is örülni lehet, ha leesik neki 1-2 pont. Tavaly is volt egy ilyen időszaka, megint kezdni...
máj. 25. 13:03
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Melyik állításomat és mi cáfolja szerinted?
máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ismételni tudom magam:

Ezt írtad: "Nem Perez béna, Verstappen az, aki korszakos tehetség, és akihez mérve mindenki bénának tűnik."

Ha ez igaz lenne, akkor miért nincs ott Verstappen mögött? Miért előzik a Ferrarik, McLarenek, Mercedesek is. Ez volt a helyzet Imolában, most a szabadedzésen is egyelőre ez látszik. Meg tavaly is volt egy olyan időszaka. Ha csak Verstappan annyira jó hozzá képest, senki más, akkor mégis miért előzik meg ennyien?

máj. 25. 13:25
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Ki mondta, hogy senki más nem jó?
máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor nincs motivációja sem az adott versenyzőnek, illetve a csapat sem segíti őt olyan mértékben mint a másik versenyzőt. Jó példa ilyen esetre Eddie Irvine, aki az első három Ferraris idényében (1996-1998) futamot sem nyert, míg Schumacher folyamatosan harcban volt a vb címért, aztán amikor '99ben lesérült Schumi, Irvine kis híján megnyerte a világbajnokságot, egyszerűen motiváltabb volt és a csapat is őt tolta folyamatosan ahogy tudta.
máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

"Melyik állításomat és mi cáfolja szerinted?"

Az, hogy tavaly is és idén is korrekt teljesítményt nyújtott az idény első futamain és csak utána esett vissza. Van a "normál" Perez, aki hozza azt, ami egy csodaautó második versenyzőjétől várható, és van a béna Perez, aki küszködik az időmérős továbbjutásért, miközben a csapattársa hülyére nyeri magát.

máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Így van! Ezek szerint nem csak én látom így.

Mos is azért lett az időmérőn 18., mert Verstappen annyira jó?! Ez kicsit érdkes... A Ferrarinál annak idején miért tudott Barrichello konstans 2. lenni? Azt ne mondd az eddigi logikád alapján, hoyg azért mert Schumacher nem volt elég jó!

máj. 25. 17:59
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Barrichello is csak a 2002es szezonban volt "konstans második", amikor a Ferrari magasan verte a többi konstruktőrt, azon kívül egyszer sem lett vb pontversenyben 2.
máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem a VB pontversenyről írtam.

2003-ban 8 db dobogója volt, ebből 2 versenyt nyert.

2004-ben 14 db dobogó, 2 győzelem, mellesleg a VB-ben itt is 2. lett. Úgyhogy rosszul emlékeztél.

2002-ben amúgy 4 futamot meg is nyert, úgy hogy egy Michael Schumacher volt a csapattársa.

Perze ugye kottára ugyanezt nyújtja Verstappen mellett?! Nem csak Verstappenhez képest, hanem még jónéhány pilótához képest is elég nagy a különbség Perez hátrányára, úgy, hogy elméletileg a legjobb konstrukcióban ül.

máj. 25. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!