Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csipes Tamara jó csaj szerinted?

Csipes Tamara jó csaj szerinted?

Figyelt kérdés
aug. 10. 13:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Drogos vagy sem, nem mondanék neki nemet, ha rá akarna ülni letolt bugyival az arcomra.

Mondjuk az se mindegy mit értünk drogos alatt. Egyszer kápszerezett és lebukott, vagy alkalmi drogfogyasztó, vagy rendszeresen drogozik.

aug. 10. 20:31
 22/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, de a tegnapi kajak kettesek eredményhirdetése előtti/utána interjúban tuti be volt állva, olyan hülyeségeket beszélt össze-vissza hogy öröm volt hallgatni.

Ettől függetlenül is bejövős csaj és amúgy szimpatikus is, ha drogos ha nem. Simán lefeküdnék vele, meg járnék is. Maximum elküldeném elvonóra.

aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
42%
Nálam nagyon nem.
aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
82%
Arca szép szerintem,de a karja/válla már túl sok nekem külsőre. Persze a kajak nem szépségverseny,nem is ez a célja. Lisa Carrington is szép,és kevésbé izmos.
aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!