Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért olyan nagy szám Valter...

Miért olyan nagy szám Valter Attila negyedik helye?

Figyelt kérdés
aug. 3. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Mert kerékpáros számokban sosem ért el még ilyen jó eredményt magyar versenyző.

Szép eredmény.

De egyébként szerintem is az lenne a "normális", ha inkább a bronzról való lecsúszás miatt puffogna, semmint megelégedne egy 4. hellyel.

aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert eddig soha nem ért el magyar ilyen eredményt.

Azon, hogy nem érte el a bronzot, már kár búslakodni, ez egy csodaszép 4. hely.

aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert a 10. hely is szép eredmény lett volna.
aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert ez óriási eredmény. Egy népes, vérprofikkal teli mezőnyben, az olimpiai játékokon, egy több mint 6 órás(!) futam végén, hatalmas hajrával többeket lehagyva a világ 4. legjobb kerékpárosa lett, és ezzel a magyar kerékpársport legelőkelőbb eredményét érte el. Mi ez ha nem szenzáció? Nem vagyok demagóg, nem mondom hogy csináld utána, neki nyilván ez a "szakmája", de ettől függetlenül nem hinném hogy bármit magyarázni kellene egy ilyen eredményen.
aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Büszkék vagyunk rá sokan. Ha 1000 versenyző indult, 4 - knek beérni csodás dolog.

Nem tudom hányan indultak...

aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha időnként foglalkoznál országúti kerékpározással - csak úgy nézőként - akkor te is nagy számnak tartanád.


Ahogy már Tokióban is nagy szám volt, hogy Vas Kata Blanka 4. lett mtb-ban.

aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 MGéza ***** válasza:
Miért olyan nagy szám? Azért mert aki sosem próbálta az úgy van vele hogy tekerni a hülye is tud, sőt némelyik még azt is gondolja hogy ezeket én egy év gyakorlás után lehagyom. Nos, a gyakorlatban nem így működik. Közel sem.
aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

És Blanka éppen vezeti a versenyt és van még 12 km-re.

Drukkoljatok neki wazze!

aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Negyedik lett úgy hogy szinte végig 1. - 2. helyen állt :D Na erre nem is mondok semmit..

aug. 4. 18:12
 10/15 MGéza ***** válasza:
100%
Elfáradtak a végére sajnos. Korai volt a szökés. Amikor elment az amerikai akkor már látszott, hogy sajnos nincs elég erőtartalékuk. Ez van, nem érem de nagyon szép eredmény!
aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!