Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melák Krisztofer, ha nem egy...

Melák Krisztofer, ha nem egy arrogáns beképzelt ember, aki nem tiszteli a sportot és a magyar embereket, akiknek az adójából él munka nélkül (mert nem edzett csak Pótápos államtitkárral pózólgatott), ha alázatos most olimpia bajnok lenne?

Figyelt kérdés
júl. 31. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Persze, edzés nékül bárki lehet második az olimpián.

Mármint azok szerint, akik totál hülyék.

júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Milák Kristóf


Olimpiákon: 1 arany, 2 ezüst;

világbajnokságokon: 3 arany, 1 ezüst;

EB: 11 arany, 3 ezüst.


Mindezt "edzés nélkül"...

aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
79%
Orbán Viktor szégyelheti magát az olimpiai szereplésért.
aug. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Vicc az egész, másokat ilyen dopping vétség miatt rég kizártak volna. Ne röhögtess, Annusékat annak idején a fél országon végigüldözték, itt meg amikor nem találták a franciát, még az ellenőrök kértek bocsánatot.
aug. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

5, mikor jut el ez az ország oda, hogy ne máshol keressék a hibát, más országot hibáztassanak az eredmények miatt?

Nem a franciák tehetnek arról, ahol a magyar sport ma tart, hanem mi magunk.

Nem másra kellene mutogatni, másokat, a körülményeket hibáztatni, amikor más ország tud eredményeket felmutatni, csak mi nem hozzuk azokat a rohadt nagy elvárásokat.

aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Én szurkoltam neki, mint minden magyarnak is szoktam, de szerintem is megérdemelte, hogy most csak második lett, az utóbbi időkbeni viselkedése miatt. Na meg akkora arccal jött be a csarnokba, hogy alig fért be az ajtón.
aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Hogy jön ide a politika?


De komolyan...

aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8, úgy, hogy az utóbbi hónapokban elég nagy médiabalhé alakult ki körülötte. Az Olimpián való indulása sem volt biztos és a balhé hátterét sem ismerjük. Annyi feltételezhető, de ez sem biztos, csak feltételezhető, hogy az úszás vezetőivel volt konfliktusa.
aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#9


A "médiabalhé" az bulvár és nem politika.


Ami pedig az olimpiai indulást jelenti...én az USA rendszerét tartom jónak.

Mindegy ki mekkora név, ha a válogatón megelőzik, akkor nem indul, és kész.


Én Milákkal sem foglalkoztam volna egy percig sem. Nem jár edzeni? Ne járjon. Az ő élete. Induljon a versenyeken, aztán ha jó idővel megnyeri őket, akkor indulhat, ha meg lealázzák akkor nem.

Mondjuk az ő tehetségével nemigen van ellenfele itthon a számaiban és az OB-t is megnyerte.


Viszont átgondolnám az olimpiai életjáradékot, meg az érmek utáni apanázst is.

aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Hülye hazaáruló patkány! Csak egy ezüstöt volt pofája elhozni? Szégyen gyalázat, hát el se indult volna, hanem ott kellett volna, hogy belefulladjon a medencébe!


Hiszen az ellenfele csak egy szánalmas nyomorék, aki annyit tud felmutatni, hogy háromszoros olimpiai bajnok lett élete első olimpiáján. Ettől kikapni? Még csak világrekordot sem úszott, egy egyszerű olimpiai rekordot döntött meg, amit egy ingyenélő gyökér tartott, akit - jééé - Milák Kristófnak hívnak.


Nem, mi a fotelből nem alacsonyodunk le: a sportoló ott KEZDŐDIK, hogy aranyat hoz haza, meg világrekordot, a többi szánalom ember nem üti meg a szintünket, de nem ám. Az igazi csávó, aki a világrekordot tartja, hogy is hívják? Mi a f.sz? Milák Kristóf?


Nem, akkor már a világrekordot is ingyenélő rohadékok tartják, úgyhogy ott egye meg a fene! Hát ki tartotta már előtte is a 200m pillangó világrekordját, amit ez a hazaáruló kétszer megdöntött? Michael Phelps? Minden idők legeredményesebb olimpikonja? Akkor ő is egy lúzer, ha egy ilyen nyomi, mint Milák Kristóf megdönti a csúcsát.


Szóval az egész olimpia egy baromság, ne is nézd többet, és ne is szólj hozzá!

aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!