Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Már olimpián is a fenékmutogat...

Már olimpián is a fenékmutogatás megy! Tangás úszódressz, emlékeim szerint nem ilyen szabásúak voltak! Nem az olimpikonokat hibáztatom. Nyakam a tőkére merem tenni, hogy ezt is pasi találta ki, hogy ilyenben legyenek! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek is gusztustalan?

júl. 29. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem emlékszem milyen sportág volt, mert arra nem tudtam már összepontosítani, de ja hát fújj nagyon undorító.
júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem gusztustalan, nekem erekcióm lett a látványtól.
júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom egy sértődött feminista vagy kérdező, eltaláltam? Engem nem zavar, meg a a haverokat se, akikkel gyakran nézzük strandon az olimpiát, főleg női röplabda meg vízilabda a kedvencem :D
júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
#3 nem, ez egy faszi, akinek savanyú a szőlő. elég jól ismert arc itt, nyaranta imád az erkölcstelen öltözködés miatt hápogni.
júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez is olyan, mint az lmbtq, herótom van attól is, hogy azt sulykolják, meg attól is, hogy mindenhol a fél strand kirakja a fenekét! Magamutogatásról szól, semmi másról! Mutogassa a párjának, de ne az egész strandoknak! Az meg pláne gusztustalan, ha 12-13 évesek is olyanba vannak! Élvezkedhetnek a pedofilok!

Egyszerűen besokalltam! Én is felvehetném, mert még nincs akkora lamantin testem, más hasonló is felveszi.

júl. 29. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem baj az ha kirakják legalább van mit nézni
júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Még valami probléma? Eddig volt már undorító woke megnyitó, koszos Szajna, ehetetlen kaja, kényelmetlen ágyak, szexre használt olimpiai falu, csaló bírók, magyarok kárára kivételezett franciák, túl magas tiszteletdíjak… És ez még csak a harmadik nap. Kíváncsian várom, mennyi lesz még a végére.

Igaz, ha már eredmények nincsenek, valamiről beszéljünk.

júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Képeket akarunk látni!
júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Már egy ideje ilyen szabásúak, hogy ne zavarja a sportolókat játék közben. Vízilabdánál így nem tud az ellenfél belekapaszkodni, röpinél pedig szabadabb mozgást ad.
aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!