Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az olimpiai úszónők miért...

Az olimpiai úszónők miért viselnek ilyen short-os aljú (száras) úszódresszt?

Figyelt kérdés
Miben jobb, mint a hagyományos bugyis aljú? Nem gondolom, hogy kényelmesebb lenne, legalábbis nekem eszembe nem jutna olyat venni. Mondjuk én csak hobbi szinten úszok.

2016. aug. 7. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
hogy még kisebb legyen a sportág nézettsége.
2016. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem azert mert az jobban siklik a vizben vagy valami ilyesmi... De eddig azt hittem hogy az kenyelmesebb is (nem uszok versenyszeruen, nem is usztam soha), lehet hogy nem csuszik fel a fenekukbe (?)
2016. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
mérnem bikiniben sőt monokiniben úsznak??
2016. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert az összetartja a combját az embernek, ezáltal áramvonalasabb lesz a teste.
2016. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megnézitek, a pasasok is térdig érő testhezálló gatyában úsznak.

Áramvonalasabb a test, simább a felület, ezért kisebb a vízben a közegellenállás, jobban siklik. Nem jelentős a dolog. Akik nem versenyszerűen úsznak, valószínűleg semmit nem vesznek ebből észre. De ahol több száz méter után század másodpercek döntenek, ott már van jelentősége.

2018. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na ez mostanra változott, tangás úszódresszben vannak!
aug. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!