Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Baumgartner Zsolt milyen...

Baumgartner Zsolt milyen szintet képviselt a maga idejében az F1-ben?

Figyelt kérdés

Én sajnos akkor még nem éltem, de úgy látom, sok magyar ember gúnyolódott rajta, és szidalmazták, főleg a beleinvesztált milliárdok miatt.


Viszont az eredményeit áttekintve nekem úgy tűnik, tisztesen helytállt, nincs miért szégyenkeznie. Nem volt komoly tehetség, az nyilvánvaló, de nem is bőgött le komolyan. Az a fajta versenyző, akire pár év múlva már a hardcore szurkolók is csak nehezen emlékeznek (ami nem mondható el mondjuk Ide Judzsiról vagy Mazepinről).


Mi az igazság?


júl. 26. 10:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

10

Tökutolsó lett és úgy szerzett pontot. Nagyon kínos volt.

júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
#11 Mert mit kellett volna csinálnia, utolérni és megelőzni a versenyben előtte haladó Coulthard McLarenjét? A reménytelen sereghajtó Minardival? Baumgartner nem esett ki egy olyan futamon, ahol sokan igen, szerzett vele egy pontot, sztori vége. Nem egy óriási dicsőség, de nincs benne semmi kínos.
júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Doornboson mit kell nézni? Olyan visszataszítóan néz ki? Baumgartner meg olyan szép férfi? Ahogy emlékszem rá, olyan kölökgólya képű, kikerekedett arcú, bozontos szemöldökű fószer volt, aki nem nagyon tudott nyilatkozni.

Nem tudom megítélni, de kíváncsi lennék női szemmel mit látnak bennük. Nekem mindkettő tök átlagos palinak tűnik. Kimondottan visszataszítónak sem mondanám őket, de meglepődnék azon is ha a nők kinézetre ezekért lennének oda.

júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#13 Hát mondjuk úgy, nem lenne hosszú a gondolkodás, ha az lenne a kérdés, hogy pusztán a megjelenést tekintve melyikük kerüljön plakátra:

[link]

[link]

De egyébként annak címeztem a választ, aki szerint csak tökéletes fogsorú, johntravoltás állú férfiakat szokás szerződtetni.

júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hát de most kiválasztottadDoornbosról az egyik legelőnytelenebb képet. Ezzel pl. mi a baj?

[link]

Ami azt illeti a Baumgartner is elég bugyután néz azon a képen.

júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz versenyző, nem is bőgött le. A mezőny legrosszabb csapatánál versenyzett, a Minardi mindig is gyenge csapat volt. A Baumgartner előtti és utáni szezonban is utolsók lettek.

Kiemelkedően nagy hibái sem voltak mint sok más versenyzőnek akik évekig a Forma 1-ben vannak. 18 futamból 7-et technikai probléma miatt be sem tudott fejezni.


A csapattársánál jobb volt, ráadásul úgy hogy a csapattársa a korábbi szezonban már a Minardi tartalék versenyzője volt és ismerte az autót.

Baumgartner 4 idegen nyelven beszél.


Nem is a külseje miatt választották, anno még poénkodtak is vele (ember a szemöldök mögött)


A pontszerzése anno azért volt akkora dolog mert az a csapat aki pontot szerzett, ingyen utazott a következő versenyre. Ez pedig nagyon jól jött egy Minardi kaliberű csapatnak.

Valóban mindenki kiesett előle, de ő nem esett ki és ez a lényeg.

júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"A pontszerzése anno azért volt akkora dolog mert az a csapat aki pontot szerzett, ingyen utazott a következő versenyre."


Már nem így van? :O

júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#17


De lehet, hogy így van, nem zárom ki.

júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

17

Akkor sem így volt. Ez csak a tengerentúli versenyekre szólt.

júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19


De, így volt.

júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!