Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted hogy fognak szerepel...

Szerinted hogy fognak szerepelni a magyarok az Olimpián?

Figyelt kérdés
júl. 22. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyengébben mint 3 éve Japánban. Alig lesz érmünk (de ne legyen igazam).

Szilágyi Áron nem hiszem hogy negyedjére is behúzza az aranyat az már csoda lenne, a többi vívóban semmit sem érzek, az úszóink évtizedek óta nem voltak ilyen mélyen mint most, Hosszú ugye már nem jutott ki, egyedül Milák Kristóf esélyes. Kajakosokban talán lehet 1-2 jó eredmény de ott se kiabálnám el, Kozák Danuta nélkül nehéz lesz. Más sportban meg gyakorlatilag nem létezünk (vízilabda se jó most). Végre férfi kéziseink 12 év után kijutottak, de nem sok vizet fognak ott zavarni…

júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4-arany 5-5 ezüst és bronz.
júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Amint elkezdik a versenyzést, csomagolhatnak is haza.
júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Én sem sok jót érzek, de ne legyen igazam. Remélem azért arany nélkül nem maradunk teljesen.
júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

#1 Nagyjából egyetértek, de a vívóinkat én semmiképpen sem írnám le ennyire, több érmet is fognak szerezni.


Én nagyon max. 4 aranyéremre tippelek: 1 vívás, 1-2 úszás, 1 kajak-kenu.

júl. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én azért reménykedem hogy azért fogunk mi meglepetést okozni legalább 10 arany legyen 6,7 ezüst és 5 bronz akkor már tök jó
júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A kézis lányok már bekezdtek ahogy várni lehetett...
júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Idén nem lesz magyar aranyérem.
júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!