Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted hogy fog szerepelni...

Szerinted hogy fog szerepelni Magyarország az Olimpián?

Figyelt kérdés
máj. 27. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit jobban mint az előző 2021-es tokióin. Ott a vízilabdások jók voltak, de a női kézisek (most az idein a férfiak is végre bizonyíthatnak) nem szerepeltek jól, az úszásban Milákon kívül a többiek leégtek (Hosszú Katinka főleg), a kajak kenusok hozták a kötelezőt. Több érem lesz most!
máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg pont fordítva, alig lesz érmünk (de ne legyen igazam).

Szilágyi nem hiszem hogy negyedjére is behúzza, az már csoda lenne, a többi vívóban semmit sem érzek, az úszóink évtizedek óta nem voltak ilyen mélyen mint most, szerintem nem hogy arany nem lesz tőlük, de még az érem is csoda lenne, kajakosokban talán lehet 1-2 jó eredmény de ott se kiabálnám el, más sportban meg gyakorlatilag nem létezünk (vízilabda se jó most).

máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesz pár meglepetés szerintem de kevés arany lesz 4-5 mellette sok dobogós illetve pontszerző hely.
máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Közepesen.
máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!