Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nem lenne igény az ilyenre...

Nem lenne igény az ilyenre Magyarországon? (PÁLYAVERSENYEK)

Figyelt kérdés

Hungaroring, Balaton Park Ring, Pannoniaring, Euroring, Rábaring. Csak néhány Magyarország nagyobb versenypályái közül.


Nem lenne igény esetleg arra, hogy az STCC, illetve az BTCC-hez hasonlóan itthon is legyen belföldi túraautóbajnokság, csak is magyar pályákon?


Skoda, VW illetve a Suzuki is talán szponzorálná ezt autókkal. Nem is beszélve a hazai cégekről, mint a Mol, Pick, MVM, DRV, Győri stb..


Egy egész éven átívelő esemény lenne, havi egy versennyel, egy pályán. Lehetne akár 24 órás versenyeket is rendezni


VAGY! Akár a Balatont megkerülő 24 órás versenyt is lehetne teremteni, ahol nemzetközi szinten jelentkezhetnek pilóták. Közúton lehetne ezt végrehajtani, arra az egy napra pedig lezárni az útakat.



júl. 6. 15:09
A kérdező szavazást indított:
De, lenne rá igény
Nincs rá igény, nem érné meg
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Balaton partját végig lezádni? Háááát... Egy kerékpárversenyen meg lehet oldani a zárást kocsikkal motorokkal, de egy autóverseny esetében durván le kellene zárni a kijelölt pályát. Azért azt megnézném hogyan sikerülne 200 km-t biztonságossá tenni.

És mi lenne a versen ott? Siófoktól Balatonszentgyörgyig egyenes a 7-es út, még egy kanyar sincs rajta. Nyélgázon végigmennek?

júl. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Siófoktól Siófokig. A teljes tavat megkerülni.
júl. 7. 10:20
 3/8 anonim válasza:
Manapság nem tudom, de régebben, 15-20 éve voltak ilyen hazai Renault Clio, meg Seat Leon kupa, stb. túraautós pályaversenyek. Wéber Gábor is versenyzett ilyenen.
júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. értem én faszikám. De a 200 km-ból 180 egyenes. Ott mi értelme van a versenyzésnek?
júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most is vannak bajnokságok csak pár újgazdagon kívül senkinek sincs erre pénze meg az embereket sem érdekli így a szponzorokat sem. Szàmtalan próbálkozás volt de mindegyiknek az lett a vége, hogy nincs rá igény.
júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Igény lenne. Én szívesen elnézegetném a Hungaroringen a versenyeket.

De ahhoz nagyon-nagyon-nagyon sok pénz kell hogy a Hungaroringen meg lehessen szervezni egy futamot.

júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Eddig is voltak miért nem mentél?

júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Honnan vetted hogy nem voltam? :DD
júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!