Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most komolyan! Van egy olyan...

Most komolyan! Van egy olyan női úszó, akinek az a neve, hogy Hannah Miley? XD

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 13:27
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Most mit kell b.sztatni szegényt????Megkérdezte,ettől még nem kell bunkónak lenni vele.Őt ez érdekli.Ennyi.

15/l

2010. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

JA még egy mielőtt valaki azt hiszi idióta vagyok, tudom, hogy Skót származású a lány és nem ami, nehezen vehetne részt Európa bajnokságon:)

De angolszász... ezzel mindent elmond, de utána dofok nézni a nevének:)

2010. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

NA utána lestem, de magyar wikipedian nem leltem, de angolon igen:)


Nem ír névváltozást szóval valszeg véletlen egybeesés.


Hannah Louise Miley (born 8 August 1989 in Swindon, United Kingdom) is a British individual medley swimmer. She currently swims for GASC (Garioch Amateur Swimming Club). She is the reigning European 400m individual medley champion in both long course and short course formats.


Miley represented Great Britain at the 2008 Summer Olympics in the 200 m and 400 m individual medley swimming events.

Ide másolom:)


Mondjuk a Louise-t is használhatná, nyilván ezt nem véletlen nem teszi, de lehet a harmadik nevét utólag vette fel az ominózus sorozat miatt. Sosem lehessen tudni, egyszer, majd valaki megkérdezi tőle biztosan:)

2010. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én nem basz@gatom a csajt, mielőtt így dumál velem. Azt hiszi ő a mindenség..
2010. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Köszi a rendesek válaszokat :) (Y)
2010. aug. 13. 21:43
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem, nem utólag vette fel ezt a nevet, születése óta így hívják. Valószínűleg nem azzal tölti a szabadidejét, hogy Hannah Montanát néz... Egy sikeres úszónő miért akarná felvenni egy szánalmas tinisorozat főszereplőjének a nevét??? Nálunk is van Péter Szabó Szilvi, meg Szabó Péter... akkor ők most egymás nevét veszik fel? ...
2010. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Szerintem azok a bunkók akik válasz helyett cseszegetik szegényt! Különben igaz én se nevettem rajta, de mindenkinek más dolog vicces.
2010. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Szerintem sem kéne b*szogatni a kérdezöt..AZ sem biztos,hogy nézi a Hannah Montana-t,csak kíváncsi volt rá,de könyörgöm,5 és 20 közt ki NEM hallott már a Hannah Montanaról(akár egy unokahug vagy valami rokon vagy barátnö miatt hallott róla..)? Bár én a helyében a Lousie-t használnám,az sokkal jobb..
2010. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes válaszokat :) (Y)
2010. aug. 15. 20:20
 30/31 anonim válasza:

Én is voltam fiatal, emlészem is rá, na de a fiatalság nem jelenti azt, hogy idióta is voltam.

Tudod rajta kívül még hány Hannah Miley él Amerikában, Angliában, Ausztráliában... ?

És hiszed vagy nem, olyan emberek is léteznek, akiknek Hannah Montana az anyakönyvezett nevük. Ehhez nem kell se kor, se tudás, csak logika. Majdnem 7 milliárd ember a Földön, azok közül mennyinek angol az anyanyelve, abból mennyi nő, plusz a Hannah Top 10 gyakori nevek közt van az USA-ban. Tényleg csak gondolkodni kell.

23/L

2010. aug. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!