Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor nevezhetünk valakit...

Mikor nevezhetünk valakit "testépítőnek"?

Figyelt kérdés
Csak az hívható így, aki versenyszerűen űzi?

2018. dec. 29. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Példa: ha én kimegyek a ligetbe focizni szombatonként, attól én még nem vagyok focista.
2018. dec. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha versenyszeruen csinalja es meg is tud elni.
2018. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki aki 5+ éve eddz és látszik is rajta, az testépítőnek nevezhető. Focis példa rossz volt, gondolom edzeni se csak szombatonként jársz le, ha focizni is lejárnál heti 3-4-szer, akkor nyugodtan nevezheted magad focistának, lehet, hogy nem leszel/ vagy jó focista (ahogyan edzéstől se leszel testépítő bajnok magában), de attól még az vagy.
2018. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a focista onnantol nevezheto annak, hogy le van igazolva csapatba, a testepito pedig ha versenyszeruen uzi.
2018. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
Aki verseny szerüen űzi
2018. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Léteznek ezek a fogalmak, elég gyakran vannak használva, hogy hobbi testépítő vagy amatőr testépítő. Ugyanígy más sportoknál is lehet így mondani. Ezt szerintem bárki mondhatja magára, aki aktuálisan rendszeresen eljár súlyokat emelni.


Nem kell rangokat bevezetni, hogy valaki már 20 éve testépít (de nem versenyez), valaki meg 2 éve. (Főleg mivel a külsején úgy is látszik az embernek :D )

2018. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra az a testépítő, aki versenyszerűen űzi. Például, ha elmész a Hungaroringre pár pályanapra autókázni, attól még nem leszel autóversenyző és az autód se lesz versenyautó.
2018. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az, aki meg tud élni a testéből.

Tehát az én szememben az Ig modellek/youtuberek is testépítők.

Vagy ha a múltban versenyszerűen űzték (azért egy Arnoldot nem nevezni testépítőnek, csak mert már nem csinálja versenyszerűen...)

2018. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult ez. Asztalosnak sem nevezzük azt aki otthon összetàkol egy madáretetôt.

En is jartam evekig edzoterembe heti 4 alkalommal megsem lettem tole testepito, habar epitetgettem a testem.

2018. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor vagy igazi testépítő ha a gyakori testépítő rovat top10 válaszadó között vagy.
2019. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!