Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi adatok alapján...

Az alábbi adatok alapján milyen irányban és hogyan lenne érdemes változtatnom magamon?

Figyelt kérdés

[link]


Amint az eredményen látszik, meglehetősen robusztus az alkatom. Ugyan a szakvélemény szerint jó kondícióban vagyok jelenleg, de az adatokból kitűnik, hogy a zsír nagyobb része, mint jellemzően a nőknél, az alsó testtájakra koncentrálódik. Leginkább ezen kívánok változtatni, csupán nem vagyok tökéletesen tisztában a mikéntjével, illetve azzal, hogy egészséges lenne-e például lejjebb tornázni a testzsírt.


Természetesen nem várom el tőletek, hogy egy komplett edzéstervet és étrendet írjatok elő, de szívesen fogadok tanácsokat és véleményeket ezzel kapcsolatban.


Előre is köszönöm.


2018. nov. 3. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A testzsír nem vészes, ez nőként egy átlag testzsír kb. Aerob mozgást csinálj szerintem (futás, kerékpár, ugrálókötél, stb). Figyelsz egy kicsit az étrendre még ezen kívül és patent lesz. Ezek mellet persze erősíthetsz is, ha akarsz. Ha leviszed a zsírt 19ről pl. 13-15 re, akkor annak semmi káros hatása nem lesz, sőt, csak jobb lesz. Hajrá! :)
2018. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, egyelőre bevált :)

Nem gondoltam volna, de már ez alatt a röpke két hét alatt is tapasztalható változás.

Eddig sok súlyt használtam, de azzal nem igazán slankultam - formásodásra jó volt, sok izmot építettem -, noha a polar öv/óra szerint az edzések java része zsírégető fázisban telt.

Most visszavettem a szénhidrátokból, illetve az általad említett mozgás volt túlsúlyban. Szuper. És milyen egyszerű...!

2018. nov. 17. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Na örülök és gratulálok a sikeredhez! Csak így tovább! :)
2018. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!