Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokkal jobban megérné otthon...

Sokkal jobban megérné otthon felállítani egy edzőtermet, mint eljárni rendes terembe?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam.Ha beruháznék egy otthoni edzőfelszerelésre,250 000 forintból fel tudnék állítani egy házi edzőtermet.Ha a pesti átlag bérletárakkal számolunk,ami legyen 15 000 forint,mindössze kevesebb mint másfél év alatt behozná az árát.Ráadásul az enyém lenne,akkor edzenék amikor akarok.

2018. júl. 24. 23:51
1 2
 11/19 nemaRendőrség ***** válasza:

Régen otthon edzettem. Kevésbé voltam motivált.

Plusz teremben lehet hülyülni emberekkel, az élmény fele az hogy beszélgetsz haveroddal minden hülyeségről.


Sokan elfelejtik, hogy nem csak a testet kell edzeni, de a szociális érzéket is. Elmenni sörözni árt az izmoknak, így inkább haverokkal gyúrok

2018. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Antiszociális vagyok.A beszélgetés csak elveszi az időt
2018. júl. 26. 12:53
 13/19 nemaRendőrség ***** válasza:

Ilyen felfogással minek gyúrsz? Az edzés is csak elveszi az időt.

Hurr durr de egészségesen akarok élni. Egyedül otthon ülve mi értelme van sokáig élni. Ez most nem a eszik bacont vicc esete, az ember szociális lény.

Az, hogy most még nincs önbizalmad csak egy állapot. Majd ha gyúrsz és beszélgetsz egy csomót megjön

2018. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Most komolyan, valaki azért jár terembe, hogy ott beszélgessen, hülyüljön a haverokkal, meg építse a szociális kapcsolatát, meg hogy vannak cicanadrágos lányok? :DD Sok páwageczi! :DD
2018. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 nemaRendőrség ***** válasza:

Értelem szerűen nem azért megyek, hogy beszélgessek. Az csak plusz, de igen nagy plusz.

Haverok nélkül edzeni olyan mint fűszerek nélkül főzni. Lehetséges, de miért ne élvezhetnénk?

2018. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Inkább edzenék otthon, ha lenne hozzá hely. Bármikor használhatnám (ha épp olyan kedvem van, az éjszaka közepén is), nem kéne várni az eszközökre, azt a zenét hallgatnám, amit akarok (vagy edzhetnék csendben is, mindenesetre nem kényszerből a 120 decibeles tücctüccre) stb.
2018. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

A teremben már én vagyok a legerősebb,mégis 0 az önbizalmam.Azt hittem hogy ha kigyúrom magam,majd odalesznek értem a lányok,de hiába minden ha kommunikálni meg nem tudok és meg sem merek szólítani egy idegent.

Nincsenek barátaim és sehova nem járok el.Az edzés az egyetlen örömforrás az életemben.Igaz ezért sem kapok semmi elismerést

2018. júl. 26. 18:53
 18/19 nemaRendőrség ***** válasza:
Ezért kell haverokkal edzeni. Vagy keress edzőpartnert, neten van pár hírdetés
2018. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim,senki nem jön velem edzeni.

Nekem az is egy elérhetetlen álom hogy megigyak valakivel egy kávét egy kávézóban.

Hol talalok ilyen hirdetést?

2018. júl. 26. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!