Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokkal jobban megérné otthon...

Sokkal jobban megérné otthon felállítani egy edzőtermet, mint eljárni rendes terembe?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam.Ha beruháznék egy otthoni edzőfelszerelésre,250 000 forintból fel tudnék állítani egy házi edzőtermet.Ha a pesti átlag bérletárakkal számolunk,ami legyen 15 000 forint,mindössze kevesebb mint másfél év alatt behozná az árát.Ráadásul az enyém lenne,akkor edzenék amikor akarok.

2018. júl. 24. 23:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha van helyed hozzá... De az otthoni teremben nem lesznek cicanadrágos lányok.
2018. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kondiban tudsz ismerkedni, segitseget kerni, sot ott vannak csajok is.
2018. júl. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja meg tobb gepek vannak
2018. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Minek gépek?
2018. júl. 25. 01:56
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem megeri.Oda-vissza kb 40 perc a terem szoval annyi ido alatt majdnen letolom az edzest ( 1 óra). Nekem kb 150bol sikerult kihozni az egeszet.Szeretem mert sokkal intenzivebben tudom csinálni az edzést,mert nem kell várnom arra hogy felszabaduljon ez meg az.Meg igazabol nem vagyok annyira megszallott,hogy terembe jarjak :D Csak egy sportosabb forma a célom,amit siman elerhetsz szabadsulyokkal otthon.
2018. júl. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát, ha van hozzá egy külön szobád... :-D

Egyébként vannak eszközök, amiket otthon is tudsz használni, és nem foglal sok helyet, kézi súlyzók, gumiszalagok, powerball, jógaszőnyeg vagy polifoam, húzódzkodó rúd, még gyerekeknek árult gumilabdával is tudsz tornázni, nem beszélve a saját testsúlyos edzésekről, ahol nincs eszköz.

Nagyobb eszközökhöz hely kell, az meg nincs mindenkinek.

2018. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha lenne helyem és ráfordithato keret,én tuti megcsinalnam.
2018. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A bérletre nagyobb “keret” kell mint egy otthonira.Kevesebb mint másfél év alatt megtérülne
2018. júl. 25. 13:15
 9/19 anonim ***** válasza:
ahogy neked jó!
2018. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért írtam,hogy ha lenne helyem,én tuti csinálnék otthon kondiszobát.
2018. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!