Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebből a táplálékkiegészítőből,...

Ebből a táplálékkiegészítőből, tudtok olyan boltot ahol személyesen lehetne átvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Most itt akciós, de máshol is láttam hogy most olcsóbb.

Viszont tudtok olyan boltot ahol személyesen tudnám átvenni? Így megúsznám a posta költséget (talán még akkor 2db-on is gondolkodnék) :D

Vagy ha ne makkor nem halok bele megveszem itt.

Eddig 1kg, os biotech hyper mass ott vette ~3500ft körül., szóval mindenképp olcsóbb. (max nem olyan "finom")


Vagy kuponkódot az oldalhoz? :D :D



2018. júl. 19. 00:18
1 2
 11/12 anonim válasza:

3. Vagyok

Igen, a fehérje része is több sebből vérzik, viszont a szénhidrát része is.

Kétszer is megtörtént velem az, hogy a “nagy” márkás Scitec, hozzáteszem nem olcsó tömegnövelő dobozában egy ilyen gyerek ököl méretű összeállt cukor tömböt találtam.. szóval el tudom képzelni, hogy egy ilyenben mivel nyomják fel a szénhidrát tartalmat, még ha nem is tüntetik fel a valós adatokat róla. Azóta csak Peak termékeket fogyasztok. Az ára magas, az íze és az állaga kabaré, viszont ez amiatt van, mert a minőségére fektetik a legnagyobb hangsúlyt.

Ha árban jól akarsz kijönni, akkor szerintem vegyél valami normálisabb tejsavó fehérjét.. fogj egy turmixgépt, rakj bele fél liter vizet, rakj bele egy adagolókanál fehérjeport és ugyan azzal az adagolókanállal 2-3-4 kanál zabot. Ha nem tudsz zabot szerezni, akkor a boltokban van szimpla natúr zabpehely (a csomagolása úgy néz ki mint egy egy kilós kristálycukornak) és azzal csináld. Összeturmixolod és kész a töminövi shake.

2018. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tanácsokat. Már csak venni kéne egy turmixot XD
2018. júl. 20. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!