Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebből a táplálékkiegészítőből,...

Ebből a táplálékkiegészítőből, tudtok olyan boltot ahol személyesen lehetne átvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Most itt akciós, de máshol is láttam hogy most olcsóbb.

Viszont tudtok olyan boltot ahol személyesen tudnám átvenni? Így megúsznám a posta költséget (talán még akkor 2db-on is gondolkodnék) :D

Vagy ha ne makkor nem halok bele megveszem itt.

Eddig 1kg, os biotech hyper mass ott vette ~3500ft körül., szóval mindenképp olcsóbb. (max nem olyan "finom")


Vagy kuponkódot az oldalhoz? :D :D



2018. júl. 19. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
itt a legolcsóbb a postaköltség mindössze 590 ft..
2018. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem olcsó,hanem drága. Igazából ingyen se kéne ez a sz@r.
2018. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szerintem hagyd el az ilyen 3 kiló/4ezer forintos tápkiegeket. Még az eredeti, 8 ezer forintos ára is marha olcsó..

El tudom képzelni, hogy milyen jó minőségi anyag lehet.

2018. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most szar? elvileg azt írják hogy szar az íze, de miben nyilvánulna meg hogy szar? Hosszú,vagy rövidtávon?


Egyébként a legfontosabbat elfelejtettem, nem is azért akarom boltba venni, hogy a postát megússzam. hanem hogy ne a bank kártyámról mennyen le a pénzem. Ezért készpénzes fizetés érdekel.


Írtam hogy eddig ugye a biotech hyper mass- ot vettem ez jó is, de 2db-ért már kiadtam úgy 6500-at, és kéne olyan ami tovább bírja.

Amúgy ezzel 2kg-ot már felszedtem, és a második csomagban még van bőven. de hamar elfogy és újra 3500 stb stb


(tudom nem olcsók ezek a dolgok, de valahogy azért mégse akarok 20k-t fizetni) :/

2018. júl. 19. 10:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Az összetélel: Megabol Gainer 737 tartalmaz: WPC (whey protein koncentrátum), WPI (whey protein izolátum), hidrolizált whey protein, gabona protein izolátum, hozzáadott L-glutamin és protein peptidek, szabad aminosavak L-leucin és L-lizin, egyszerű és összetett szénhidrátok, vitaminkeverék.


Gabona fehérje? Milyen gabona? Magtársöpredék? Mennyi van benne? Lehet a fehérjerész (ami amúgy is csekély lehet) 90%-a ebből van.

Vegyél tejsavó fehérjét,keverj hozzá zabot (vagy valamilyen szénhidrátot) és kész!

2018. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha utánvétellel rendeled, akkor fizethetsz készpénzel is, és nem megy le így a bankártyádról a pénz. És ekkor is csak 590ft. A termeket nem neztem meg amit akarsz, mert hülyeség tömegnövelőt venni.

Saját magad állítsd össze.

2018. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És igen, jól mondja az 5. Válaszoló.

Benne vannak ebben a legjobb minosegu feherjek is a hidrolizatum, és izolátum. Viszont ezek nagyon drágák ahhoz hogy javarészt ezt tartalmazza ez a 4ezer forintos tömegnövelő. A legnagyobb része gabonafehérje, és erről remélem nem kell beszélni , mindenki tudja ..

2018. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És ha én akarom össze állítani, mit vegyek?

Mi a legjobb az ilyenekhez? Persze ezt is úgy hogy árban jó legyen.

Mire kell figyelni stb.

És írtátok hogy szénhidrátothoz sima zabot tegyek bele.

De akkor az úgy néz ki mint egy zabpelyhes reggeli? :D

(vagy porban értendő?)


Na most leírom a gondolataimat, és csak utána nézek utána neten, lehet fordítva kellet volna :D :D


Meg még ezt linkelték, nekem ez jó? [link]


(ha bele fáradnék a saját összeállításba) :D

2018. júl. 19. 13:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Na most utána néztem egy kicsit akkor ezek ilyen turmixszolos dolgok? :O
2018. júl. 19. 13:35
 10/12 palilaci ***** válasza:
Tulvarialod. Semmi jelentosege nincs az edzes utani gyors chnak es feherjenek. Edd meg a napi 2g×testtomegkg feherjedet meg legyel kaloriapluszban azt cs. Nem kell cukros feherjere meg ilyen-olyan jol hangzo hiperszuper matrixokra koltened. Ha ennyire ragaszkodsz a tapkieghez, vegyel egy tejsavot, ha meg kcal plusz kell egyel olajos magvakat(mandula, mogyi, dio, kesudio)
2018. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!