Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzást mivel a legjobb...

Felhúzást mivel a legjobb kiváltani?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy legjobb gyakorlat hátra,de a gerincem eléggé domborít.Szóval nem szeretném ha valami becsípődne esetleg,vagy akármi más sérülésem lenne.

Melyik gyakorlat(ok)al tudom a legjobban helyettesíteni ?


2018. máj. 28. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiperhajlítàs.
2018. máj. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én inkább azt javaslom hogy fektess nagyobb hangsúlyt at echnika fejlesztésére.


A profik is állandóan csiszolgatják a technikájukat, ha nem megy rögtön tökéletesen nem kell izgulnod, nem fogsz rögtön tolószékbe kerülni.


Én több éve csinálok felhúzásokat elején elég r ossz volt a technikám, és mostanában is van hogy amikor már nagyon nehezen bírom az utolsót akkor görbülök picit, de még soha nem volt semmi bajom tőle és már rengeteget fejlődtem benne.

2018. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kihagyható simán, nem kell erőltetni, rengetegen nem végzik különféle okok miatt. Én amikor csináltam az egyetlen indokom az volt, hogy kevesebb gyakorlatot kell csináljak akkor az edzésen, illetve ha guggolás előtt csinálom akkor nem sz*rom össze magam a nyakamba vett súly mértékétől.

Sok gyakorlat kiváltja, de ahogy írtam inkább több kombinációja. Döntött törzsű evezések, húzódzkodások, hiperhajlás. És kb így, mindegyikből egy plusz és már meg is volnál. Kis túlzással.

2018. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!