Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sérülés utáni rehabilitációhoz...

Sérülés utáni rehabilitációhoz legjobb táplálékkiegészítő?

Figyelt kérdés
Nem testépítő vagyok, azért sem nagyon értek hozzá. Volt egy komolyabb sérülésem, ami nagyon sok izomvesztéssel járt. Most már mindent csinálhatok, fokozatosan emelve a nehézségeket. Milyen kiegészítőt tud valaki ajánlani? Legjobbat kérdeztem, de anyagilag most emiatt nem vagyok jól eleresztve, szóval inkább olcsó is legyen. Tudom ilyen nincs, de vmi olyan amibe van kreatin meg fehérje meg talán vitamin is egyben. Egyszóval nem kigyúrni akarom magam most, csak visszaszerezni az izmokat.
2018. máj. 8. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
csapvíz
2018. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaját tend rendbe illetve egy általános multivitamin.
2018. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Étkezés rendben van, napi 3x 4x étkezem. Minden nap gyümölcs, és zöldség is van bőven, meg persze azon felül változatos, normál ètkezès (húsok, főzelèkek, szendvicsfèlèk stb). Egy ilyen sima multivitamint azt szedek plusz mellè 1000 mg C vutamint.
2018. máj. 8. 22:43
 4/6 palilaci ***** válasza:
100%
Az izomepulest a legjobban a feherjedus etrend segiti, ergo nem tokfozeleket meg vajas szendvicset kellene majszolni kreatinnal es feherjeshakkel, hanem egy kaloriaplusszos es minimum 1.5×testtomeg feherje gramm (ha 70kg vagy akkor 105g/nap) tartalmu napi tapanyagbevitelt kituzni.
2018. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Kocsonya vagy húsleves (zsírt leszedi) heti háromszor. Tojást is egyél sokat.
2018. máj. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Leszedni*
2018. máj. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!