Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy év kihagyás után újra...

Egy év kihagyás után újra elkezdtem edzeni. Most ott tartok, hogy nincs étvágyam. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb novemberben újra ráfeküdtem az edzésre. Heti 4-5 alkalom. Nagyon nehezen hízó típús vagyok, havonta kb 1kg jön fel. Próbálok elég sokszor enni keveset, hogy azért mindig meglegyen a kaja adag. Most érzem, hogy eljutottam arra a pontra, hogy nem kívánom az ételt. Aránylag változatosan étkezem, nem csak rizs-csirke megy... Annyira rossz az az érzes, hogy tudom, hogy nem tudom megadni a testemnek azt a kellő mennyiségű fehérjét, szénhidrát mennyiséget, hogy jussak is valahova... Valakinek volt már ilyen vagy hasonló problémája? (Lelkileg tökéletes vagyok) Van esetleg valami házi praktika "étvágynövelésre"? Válaszokat köszönöm. :)

2018. márc. 28. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Havi 1 kiló remek, ha főleg izom, többet hiába is vársz...


Mennyit viszel be, milyen adatokhoz? Tuti kevés? Hisz szépen fejlődsz, nem úgy néz ki, hogy gond lenne.

2018. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!