Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalataitok a gumis expanderekről?

Figyelt kérdés
Mennyire alkalmas otthoni edzésekhez?
2018. jan. 17. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a konkrét expander érdekel, vagy az egyéb gumiszalagok is? Kezdő szinten tök jó, haladóknál is átmozgatásnak, helyettesítésnek kiváló, ha utazni mész, akkor is nagyon jó, hogy magaddal tudod vinni. Én akkor használtam, amikor még semmi erőm és izmom nem volt, illetve amikor nem volt lehetőségem eljárni terembe. De akkor is az otthoni kézisúyok és saját testsúlyom mellett.


Egy haladónak ez önmagában nem ér sokat, egy idő után szükség lesz másfajta terhelésre is. De lehet én vagyok a tájékozatlan, ha van itt expander-zseni, akkor szívesen meghallgatom az ő véleményét is :)

2018. jan. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az expanderre gondoltam, de mennyire tartósak ezek a gumiszalagok? :) Akkor ezek szerint beválhat átmozgató kezdő edzésnek, azért is filózom rajta mert kis helyet foglal, és mégis más és más a terhelhetőségük ezeknek a szalagoknak. :)
2018. jan. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!