Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A ti edzőtermeitekben is...

A ti edzőtermeitekben is elmaradt a megszokott újévi roham?

Figyelt kérdés

Nálunk a recepciós kiscsaj szerint össz vissz 3 dagi futott be az első héten, hogy újévi fogadalomból fogyna...

Az elmúlt években meg ilyenkor meg se lehetett moccanni a sok párhétután úgyis feladja mint minden mást az életben emberkéktől :D



2018. jan. 8. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt eddig sem roham. A két ünnep között, ünnepek alatt volt roham, vagyis csak úgy tűnt, mintha többen lennének, mert rövidített nyitvatartás volt.

Most a héten kevesebben voltak, mert sok diák jár oda és vizsgaidőszak van.

2018. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk nem maradt el. 2x annyian vannak minden idopintban.
2018. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én otthon edzek a kis házi termemben de még én is tapasztalom az újévi newbie-kat.Főleg a boltban, utcán meg ilyen helyeken, ahogy ez a téma pörög. Engem annyira nem b*sz fel a téma, mert nem egy emberről tudok aki szintén igy kezdte újévi fszsággal és aztán évek óta is töretlenül edzett. Azt viszont fszágnak tartom, hogy miért pont ekkor kell elkezdeni. Én anno december elején kezdtem, szálkásitással, kihagytam az egész ünnepi kajáldát...
2018. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nálunk nem maradt el....
2018. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!