Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtti vagy a kiszáradás...

Edzés előtti vagy a kiszáradás okozhatta?

Figyelt kérdés
Ma melledzés végén voltam és egy gyakorlat végén olyan szédülés jött rám amilyen még soha ezelőtt, össze is estem. edzés előttiből 3 adagolókanállal fogyasztottam ahogyan irja a dobozon, viszont edzés közben semmi vizet nem ittam. az edzés nagyon jó kemény volt. mi lehetett? meg vagyok ijedve.
2017. nov. 17. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy baj, hogy nem ittál edzés közben...
2017. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ne szedj ilyen szarokat.

2. Igyál közben sok vizet.

3. Legyen benned kaja, ha leesik a vércukrod akkor is történhet ez.

2017. nov. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto, hogy csak siman tulhajtottad magad ... viszont ha valoban betojtal, akkor ne itt beszelgess rola, hanem ballagj le a korzetihez es tole kerj tanacsot.

Nem szabad ilyen dolgokkal viccelni ... egyik haverom 19 evesen halt meg es milyen veletlen, pont fekvenyomas utan. Hozzateszem en is mar tul vagyok ket infarktuson az agyatlan edzes miatt, pedig en csak kerekparozom.


Szoval szerintem menj el egy orvoshoz, nezesd at magad, biztosan fognak okos tanacsokat is adni ... tenyleg csak a magad megnyugtatasa miatt.

2017. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!