Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 évesen még változik a test?

17 évesen még változik a test?

Figyelt kérdés
Kb nyár eleje edzek keményen, és nem voltam az a nagyon ferfias alkat, mert mert fenékre/csípőre híztam, most viszont, 1-2 hónap alatt fogytam, és főleg az említett helyekről láthatóan (többen mondták), ugyanakkor izomban is biztosan nőttem mert azt is mondták,javult sokat a vall-csipo arany, illetve érzem a fejlődést. Azert nem értem mert elég magas vagyok 183-4 körül, rendesen van szőrzetem, szóval én azthittem már egy ideje hogy én korán érő vagyok és mostmár nem fogok változni ilyen maradok ráadásul én "tömegelni" próbálok már amennyire tudok normálisan étrendet csinálni. Lehet hogy most hirtelen megindult megint valamilyen változás , és alakul meg kicsit a férfias forma ? Örülnék neki nagyon ha az evolúció is besegitene. Egyébként 73-74 kg vagyok most.

2017. nov. 4. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

“1-2 hónap alatt fogytam”


Akkor te nem tömegelsz.


Amúgy meg miért ne változnál ha edzel? Nem is igazán értem a kérdést

2017. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zsírból fogytam csak. Az össz tömegem állandó maradt kb.
2017. nov. 4. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaaa hogy a tömeged állandó csak fogytál... világos. Tudjátok mit nem értek? Miért hiszi ennyi hülye azt, hogy a testépítés a tanulás fölött van?
2017. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként lehetséges a zsírtömeg leadása és az izomfelvétel egyszerre. Valószínűleg veled is ez történik. 17 évesen még növésben vagy, még van 2-3 éved férfiasodni. Amúgy az egész edzés alapból férfias külsőt kölcsönöz, persze ha jól csinálja az ember.
2017. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es, ne értetlenkedj már! Ömlik belőled a rosszindulat. Az 1-es hozzászólás után pontosítottam a fogalmazásomon és szerintem elég egyértelmű, hogy zsírból fogytam és izomból nőttem, így maradt az össz tömegem állandó. Érdekes módon 3-as megértette a dolgokat.

Nem értem, hogy a te lekezelő, flegma stílusod miért képvisel magasabb értelmi szintet az én pontatlan fogalmazásomnál, ha már személyeskedünk és egymást ítéljük meg egy-egy hozzászólás után.


3-as, köszi a választ.

2017. nov. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!