Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan dobjam fel az edzést...

Hogyan dobjam fel az edzést meg ezt az egész dolgot?

Figyelt kérdés
Hetek, hónapok óta nincs motivációm, kB visszafelé fejlődök, de semmiképp nem fejlődés. Edzotarsam nincs, mondjuk sosem volt, az edzés kezd unalmas lenni. Táplálkozás rossz és a többi.
2017. okt. 9. 12:32
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
akkor ez a sport nem neked való... én 5 éve edzek és minden edzést alig várok :D
2017. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Keress olyan sportot ami érdekel. A testépítés ezek szerint nem neked való. 32 éve edzek, rákosan is, és várok én is minden edzést.
2017. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlodDrunk ***** válasza:

Ha nincs semmi motivációd,hogy csináld akkor hagyd abba,csak szenvedés lesz.

Csinálj olyat amit élvezel.

2017. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd abba egy idore, probalj kk esetleg addig uj dolgokat

Menj le edzeni megint mondjuk 1 honap mulva es ha megint elvezed akkor folytasd, de lehet hogy a piheno alatt amit kiprobaltal az jobban bejon es akkor azt nyomd

Egyebkent igazuk van az elottem valaszoloknak, 4 eve edzek, nekem is volt mar rossz napom, sot olyan is h 4-5 napig szenvedve jartam le a terembe de aztan elmult es ujra ment minden mint regen

Valoszinuleg nem ez lesz a te sportod

2017. okt. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!