Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes beruházni otthoni...

Érdemes beruházni otthoni "edzőteremre"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy erőkeret + egy padra.Ha elkezdek később járni kondiba, akkor is jól jön néha,ha valamiért nem tudok lemenni nem igaz?
2017. aug. 22. 16:47
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Érdemes ha van lóvé. Most én is itthon nyomom.
2017. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik haverom 200-300 ezerből kihozott egy tök jó otthoni edzőtermet, rengeteg súlytárcsa, erőkeret és pad. Ő szereti, mert nem kell külön edzőterembe menni, nem kell gépekre várni, viszont sok év mire visszahozza az árát.
2017. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. Sok év? :D 2 év és már 0-án van. És remélhetőleg nem 2 évig akar edzeni.
2017. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdemes, ha nem akarsz vagy nem tudsz mindig terembe járni, főleg, ha utálod a tömeget (vagy akár az embereket, vannak hangsúlyozottan aszociális lények), a meleget és minden mást, ami otthon nincs, teremben pedig van. Én szeretem, ha valami csak az enyém és bármikor használhatom azonnal.

Ez egyéni.

2017. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, főleg, hogy a legtöbb edzőteremben nincs is erőkeret, ami azért elég alap lenne. Hátránya, hogy edzőteremben mindenképp több lehetőség van, de ha csak izom-, és erőfejlesztés szempontjából nézzük, akkor az még nem is para. Pl. egy átlag ember mit csinál ha "felsőmellre" akar edzeni? Keres döntött hiperszuper táncolós holysztgépet. Mit lehet csinálni ha csak rudat van és nem állítható padod? Hmm... pl. fordított fogású fekvenyomás. Vagy landmine nyomás.


Szerintem a kardiót meg a kondícionálást nehezebb megoldani de arra is ki lehet találni csomó mindent, főleg van elég hely.

2017. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Felső mell? Külön edzés a felső részre? :)
2017. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha saját házban élnék vagy egy jó nagy ingatlanban mindenképp csinálnék saját kis barlangot, márcsak a fíling kedvéért is. Pénzem van rá, de értelemszerűen egy kisebb belvárosi albérletbe nem fogok bepakolni egy erőkeretet, meg több mázsa súlyt.
2017. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Menj fel a jofogásra vagy hasonló oldalra és nézelődj.

Vagy vedd meg a vasanyagot és lakatossal/hegesztővel állíttasd össze.Tök olcsón ki lehet hozni nem kell ide 200-300 ezer ft ez túlzás.

2017. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mintha szoktam volna. :D Csak példát hoztam, ha van egy rúd és súly akkor egy csomó mindent meg lehet csinálni, sokkal több mint a legtöbben gondolják.
2017. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Az igaz.
2017. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!