Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes beruházni egy elliptik...

Érdemes beruházni egy elliptikus trénerre?

Figyelt kérdés

olyan mozgásformát szeretnék végezni amely egy kicsit karbantartja a testem és a lelkem is, keringésemet felfrissíti meg ilyenek

nem futhatok sajnos mert rossza térdem, úszni pedig nem tudok valami jól kicsit tartok is a víztől

pénzem meg nincs állandóan konditerembe járni

egyszer beruháznék valamilyen gépre 40ezerért

csak félek hogy például hozzászokom és már nem lesz kihívás ráállni és kihasználatlanul fog állni

fogyni nem szeretnék igazából csak muszáj valami mozgást végezni hogy ne tunyuljak el és picit karbantartsam magam

22/L


2014. dec. 31. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem éri meg.
2014. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudnék eljárni edzeni.. futni meg nem akarnék (Kérdező te sem tudsz a térded miatt, de egyébként nem tudnék felsorolni olyan korodbeli nőket, akiknek ajánlanám a futást..) akkor nekem adott esetben megérné.


Mert oké, hogy erősítgetnék itthon, nyilván.. meg nyújtanék, de kellene valami kardió is. Ha nem járok el edzeni, akkor itthonra. Akkor meg nem rossz az az ellipszis.

2014. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A normalis ellipszistrenerek 200 ezer felett kezdodnek
2014. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy biciklit érdemes venni.
2014. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. A jó drága, ki tudja mikor térül meg, az olcsó gagyi meg alkalmatlan a feladatra.
2014. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát nekem nincs 200 ezer Forintom egy állításod szerint normális trénerre

itthoni heti 2-3 hazsnálatra szerintem megfelelne egy 40ezres is, 56 kg vagyok tehát alacsony terhelésnek lenne kitéve

de aki azt mondj a nem megfelelő az oké, de mit javasolnátok helyette?

2014. dec. 31. 19:10
 7/10 A kérdező kommentje:
de bicikli felsőtestet is megmozgatja?
2014. dec. 31. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra amire neked kell, tökéletes.
2014. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tréner sem mozgatja érdemben a felsőtestet, bringa tényleg jobb, de akkor már rendes bicót vegyél ne otthonit szvsz.
2015. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi ertelme ilyen par tízezres gepeket venni mert szar minősegűek,nyekeregnek,bizonytalanok,nem állithatoak.


Vegyel egy allitható kezisúlykeszletet,azzal es sajat testsulyos gyakorlatokkal mindened atmozgathatod.

2015. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!