Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő egy ilyen fizikum...

Mennyi idő egy ilyen fizikum elérése naturálban?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 20. 20:43
1 2
 11/14 Cortez70 ***** válasza:

10, nem neked írtam, hanem Istvánnak próbálnám elmagyarázni (de nem érti), hogy ha már egyetlen izomcsoport is van amit nem hoz az ember naturálban, akkor az egész formát nem hozod, hiszen attól ilyen a forma, hogy ilyen a válla ehhez a testzsírhoz.

Másképpen is leírom: ha lenne valakinek 1 méteres combkerülete szálkásan, de a többi izma nem lenne túl durva, akkor sem írhatná senki, hogy naturál, mivel nem az számít, hogy a többi zom az hozható, hanem az, hogy van egyetlen olyan izomcsoport is, amit csak cuccal lehet elérni. Remélem így érthetőbb.

Itt van pl Robert Forstemann. Akkor nála is lehetne írni bakker, hogy naturál, hiszen csak a combja durva. :). Fuck logic.

[link]

2017. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Cortez én is neki írtam :)
2017. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Cortez70 ***** válasza:
:)
2017. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Oké értem, Köszi!
2017. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!