Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene hogy mondjak...

Valaki segítene hogy mondjak le rola?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el otthon edzeni kezdokent...Mivel az etrendemez id megvaltoztattam fontos lenne hogy lemondjak a cukros uditokrol es csokirol nasirol...Amig fogyoztam nagyon jol ment de most egy ket hete ujra elkezdtem enni...par napja ujra eldontottem hogy nem hiszen artana az edzesnek...dr nagyon nagyon nehez megallnom..

mondana valaki par oszonzo szot vagy meg tobb ervet ellenuk?☺


2017. jún. 20. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy akkor egyél rendes kaját és már is nem fogod annyira kívánni az ilyesmit,ha azután is megvan erre az étvágy akkor igyál nagyon sok vizet,tele lesz a hasad és nem fogod kívánni az ilyesmit.
2017. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-Fogd fel úgy az egészet, hogy az evés, egy szükséglet.

-döntsd el hogy mi a fontosabb

-Ha éhes vagy, eszel egy nagy adag rendes ételt, és sok vizet iszol rá. A kajákat változatossá teheted különböző fűszerekkel, a vízbe rakhatsz citromlevet...

- a legegyszerűbb ha a boltban figyelsz hogy mit veszel, és nem kerülnek be a kosaradba olyan dolgok, amiknek nem szabad. Ha nem veszed meg, nem lesz otthon, és nem tudod megenni/meginni.

2017. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyszerű cukor teljesen felesleges a szervezetnek (talán extrém eseteket leszámítva). Terheli a hasnyálmirigyet, másodlagos cukorbetegséget kaphatsz, tönkreteszi az edzést is (alak formálást). Zsírként raktározódik a sok felesleg, amit beviszel.
2017. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"a legegyszerűbb ha a boltban figyelsz hogy mit veszel, és nem kerülnek be a kosaradba olyan dolgok, amiknek nem szabad. Ha nem veszed meg, nem lesz otthon, és nem tudod megenni/meginni."


Ez nagyon működik! Én is alkalmazom!

2017. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor nyulnál a csokiért, akkor abban a pillanatban húzd el a kezed és igyál egy kis vizet. Most ez elég idiótán hangzik, de én mindig így állom meg, ha csalni akarnék. Fogom, aztán helyette csinálok valami mást. Bejön azért néha.
2017. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy 17 vagyok es anya vasarol..es hat a csalad eleg edes szaju..es inkább ellenzik az uj eletmodomat mint tamogatjak
2017. jún. 20. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Maz öcsém péknek tanul,folyamatosan süt...de azért bírom. :)
2017. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!