Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a 30 és az 50...

Mi a különbség a 30 és az 50 centis Brutal bandázsok között?

Figyelt kérdés

#bandázsok
2017. ápr. 21. 00:40
 1/9 anonim válasza:
En kick-boxolok de bandazst meg nem használtam csak kesztyűt. Edzőm világbajnok kick-boxolo, azt mondja csak versenyekre erdemes bandazst hasznalni, mert ha folyamatosan használod hozza szokik a kezed es utana anélkül nem fogsz tudni ugyan ugy utni nélküle. A bandazs tartja a csuklot, nem fordul ki ütésnel olyan könnyen a csuklod, jobban tudsz utni vele. De egy ido utan gyengíti a kezet. Ezt edzőm mondta, hallgatok ra mindenben, bízok benne, igy en megfogadom a tanácsát. Szoval szerintem csak akkor használj bandazst ha versenyszerűen boxolsz. Ez az en véleményem, te dolgod ezutan,hogy hogyan sportolsz.
2017. ápr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az edződ nagyon rossz tanácsot ad! Sokáig versenyszerűen bunyóztam (kick-box, K-1, mma) és volt, hogy lesérültem zsákolás közben mert nem volt rajtam bandázs. Nem véletlenül találták ki. Szerinted a térded is gyengül ha guggoláshoz bandázst használsz? :)
2017. ápr. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1-es, egyszer zsákoltam bandázs nélkül, lecsülúszott egy ütés, visszahajlott a jobb vsuklóm. Azóta is szar. Ez majdnem 1 éve volt. Asszem jobban jártam volna ha fent van, még ha gyengít is. Ennyit erről.
2017. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem boxban hanem testépítésben vagyok jelen, így engem az ütő funkciója nem érdekel. Fekve nyomásnál szokott sokszor megfájdulni a csuklóm, hogyha kiveszem a rudat, ami jól meg van pakolva. Erre vonatkozólag kérdezném azt, hogy mi a különbség a 30 és 50 centis között?
2017. ápr. 21. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mi a különbség? A mérete.
2017. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mikor kiveszed akkor nem kell kinyomni, inkább csak lehúzni igy a hátad is feszesen marad, és minden nyomásnál egyenesen kell tartani a csuklót

de a különbség csak a méret...

2017. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szarul veszed ki a rudat

bbt 135-140 valamelyik adásban van szó bodó imi megy el egy profi fekvenyomóhoz aki elmagyarázza hogy kell

2017. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bbtv bocsi
2017. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na akkor azt az adást meg fogom nézni köszönöm! :)
2017. ápr. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!