Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Suleiman fan boyok! Ti lemente...

Suleiman fan boyok! Ti lementek az edzőterembe és egy nap csak egy gyakorlatot csináltok? Befoglaljátok egy órára a fekve nyomó padot, vagy a guggoló állványt?

Figyelt kérdés
És egy héten akkor összesen 4 gyakorlatot csináltok folyamatosan az idők végezetéig?
2017. ápr. 17. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Elég egyértelmű, hogy a kérdést puszta provokációnak szánod. A suleiman módszer egyáltalán nem erről szól. Lehet élcelődni, bár szerintem a külső belső alsó felső középső szélső izomrost izolátor boyok nevetségesebbek. Nem vagyok egyébként suleiman fan boy, de abszolút jó irányba tereli az embereket és jók a módszerei.
2017. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

akkor miről szól?


mell csak fekvenyomás


láb csak lábtoló


hát csak evezés


Szóval miről szól?

2017. ápr. 17. 22:14
 3/14 A kérdező kommentje:

És nem provokáció, tényleg csak érdekel.


Én is csak néhány gyakorlatot találok hazsnosnak.

2017. ápr. 17. 22:15
 4/14 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Ez 1 nagy baromság
2017. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Alapvetően arról szól, hogy alapgyakorlatokra épít. Izomcsoportonként 1 vagy 2 gyakorlat. A volumen ugyanúgy megvan, mert a sorozatok száma több, mint alapesetben. Ez a "4 gyakorlatot csinálnak egész héten", nem tudom, hogy jött ki. Egy test nem csak hátból, lábból meg mellből áll. Nem tudom mi abban az évszázad poénja neked ha valaki pl. 10 sorozat evezést csinál, nem pedig 3 sorozat evezés 3 sorozat csigás lehúzás, 3 sorozat t rúd (csak random írtam 3 gyakorlatot, tökmindegy). A nap végén úgyis az elvégzett munkamennyiség számít. Így pedig be tudod gyakorolni a legalapabb gyakorlatokat tökéletesre. Aki pl. nem tud csak evezéssel meg felhúzással hátat építeni, azon szerintem nem segít az, ha csigán táncol reggelig. A kűlönböző szögeknek és egyéb bullshit elméleteknek a túltolásába a testépítő társadalomban meg nem árt ha valaki szembe is megy egy kicsit magyar viszonylatban is.


Nem kötelező e szerint a módszer szerint edzeni senkinek. Ez csak egy hatékony és minimalista út.

2017. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Azt meg megint csak nem tartkm ördögtől való dolognak ha valaki azt mondja, hogy ok testépítő vagy, de meg kéne tanulni nagy súlyokkal is edzeni és bemenni 8ism alá is, nem a szokásos bullshit spirituális fszságot, hogy hitesd el az agyad segítségével, hogy valójában nagy súlyt használsz, még akkor is ha igazából kicsi és akkor majd megindul a fejlődés. Meg pumpáld szarrá magad mert a durranás az a csúcs anabolika.
2017. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hétfő: csuklya-elülső,oldalsó váll-tric: Vállvonogatás, vállból nyomás, oldalemelés, csigás letolás

Kedd: pihi

Szerda: hát-hátsó váll: felhúzás, döntött törzsű evezés, döntött törzsű oldalemelés/csigás széthúzás

Csütörtök: pihi

Péntek: Mell-bic: Fekvenyomás egykezesekkel egyenes padon, karhajlítás egykezesekkel.

Szombat: Láb: guggolás/lábtolózás.

Vasárnap: pihi.

Ez történik egy héten egy szulisnak, nem tudom neked hol van itt 4 gyakorlat.

2017. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 paper_chaser ***** válasza:
Én láttam már ilyen embert. Igazából, ha valakinek az a lényeg, hogy kinyomjon 100 kilót és minden nap erőlködik egy órát a padon, akkor lelke rajta.
2017. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is láttam olyan embert több ezret is aki a leszarja a súlyok méretét, csak az izoláció, meg a pumpa, meg az agy izom, meg a szögek és SEHOGY nem néz ki + gyenge mint a szar. Tehát ez rossz példa.
2017. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 paper_chaser ***** válasza:
Ezek pont nem szarják le, de csak fekvenyomás meg bicepsz maximum. De igazad van, sehogy nem néznek ki...
2017. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!