Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen vitamint ajánlanátok...

Milyen vitamint ajánlanátok ami ár/érték arányban talán a legjobb?

Figyelt kérdés
Vitality Complex multivitamint (Gymbeam) szedtem egy ideig. Nem volt vele problémám, de talán lehet, hogy van, ami ár-érték arányban hasonlóan, vagy jobban jön ki, talán jobb az összetétele. Ti mit használtok? Kb. 3-4000-ig lennék hajlandó felmenni.
2017. márc. 31. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Tudom ezért itt lepontozás jár, de ár érték arányban a banán a legjobb.
2017. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ment is a piros kéz. amúgy napi 2 banánt eszek
2017. márc. 31. 11:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Kevés.
2017. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2017. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A lenyelésével meg kell küzdeni viszont...
2017. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nekem a bioteches vitabolic jön be, mert 1 tabletta az egész

megad daily one plust próbáltam, eröltettem de sokszor öklendeztem, 2 kbszott nagy kapszula

mondjuk nem is az volt a baj hanem hogy iszonyatos szaga van, bár a tablettának is de ez könnyebben lemegy

2017. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én annak a híve vagyok, hogy több termékből rakom össze a kis vitamin pakkomat.

Az igaz, hogy egyszerre nagyobb kiadás, de összességében ki lehet jönni havi 3-4 ezerből.


Most ezeket szedem:


- multivitamin: JutaVit Multivitamin Immuner (45 db) - 26 Ft/db

- C-vitamin: Body Builder C-vitamin 1000 mg (500 db) - 10 Ft/db

- B-komplex: VitaKing Mega B-50 (60 db) - 44 Ft/db

- kalcium: Damona Kalcium+D3+K2 (60 db) - 13 Ft/db

- magnézium: Bioheal Magnézuim+B6 (105 db) - 15 Ft/db

- omega3: JutaVit Halolaj 1200mg + E-vitamin (100 db) - 15 Ft/db


A C-vitaminból és az omega3-ból 2-2 db-ot eszek naponta, a B-komplexből meg felet (könnyű félbetörni), ez így naponta 126 Ft, havonta 3780 Ft.


(A téli időszakban olyan C-vitamint szedek, amiben van 2200NE D-vitamin is, annak darabára 15 Ft, így télen naponta 10 Ft-tal többet költök, nem sok.)

2017. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mega daily one,one a day szerintem jók. Külön por alakú

c vitamin mindenképp érdemes szerintem,elég olcsó és fontos a c vitamin is. (Én télen d-t is szedek,illetve ca-mg megy még mellé).

2017. ápr. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Nem jár piros kéz a banánra, zöldséget és gyümölcsöt fontos enni minden nap, csak nem árt tudni, hogy ezekkel a napi vitaminszükségleted töredékét tudod csak fedezni.

Pl.: 1000 mg C vitamin biviteléhez, ami nem egy nagy mennyiség egy felnőtt embernek, másfél kiló paprikát kéne megenni naponta.


Én is annak a híve vagyok, hogy a multivitamin csomagodat külön rakd össze, ajánlom a BioCo és a Bioheal termékeket, azok magas dózisúak, és nem olyan drágák.

2017. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
C-vitamint por állagban szerzem be, emellé szoktam multivitamint venni. a banánra nyilván nem ment piros kéz! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. ápr. 1. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!