Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok olyan oldalt ahonnan...

Tudtok olyan oldalt ahonnan lehet rendelni szteroidot?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
www.police.hu
2017. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vicces vagy :)
2017. márc. 21. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod dobni a penzed..99.9%, hogy kamu cuccot kapsz. Rosszabb esetben meg jol be is gyullad mert fertozott szar.
2017. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, én mondjuk nem élek ezekkel a szerekkel, de van olyan rálátásom a dolgokra, hogy ha nagyon szeretnél ilyen hormonális készítményekhez nyúlni, akkor inkább valamilyen dillertől próbáld meg beszerezni. Azoknak megvannak a kapcsolataik, és ha nem is full jó minőségbe, de viszonylag elfogadható cuccot szerezhetnek neked a feketepiacról. Csak szólok, hogy ezeket a cumókat, egy vidéki sufniban kotyvasszák össze betonkeverőben. A fertőzés kockázata még így is fen áll. De mivel a te tested, ezért semmi közöm hozzá. Csak fogadd el jótanács ként. ;) Pá bró
2017. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem mondok semmi konkrétat,de én rendeltem netről többször is.Nyilván tor-os oldalról kell rendelni(deepnet,blablabla nézz utána).r/steroidsourcetalk -on pedig valós,alátámasztott infot kaphatsz az oldalakrol.
2017. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!