Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után csokival vissza...

Edzés után csokival vissza lehet tölteni?

Figyelt kérdés
Nem a legideálisabb a zsír miatt, de ha már máskor nem ehetek ilyenkor belefér?
2017. febr. 19. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mit töltesz vissza? Nincs anabolikus ablak. Az egész napi bevitel számít.
2017. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, hogy mikor eszed. Eheted edzés után is, de nem kéne egy táblával beverni. Brutális kalóriatartalma van a csokinak, viszont nem laktat, és nehéz abbahagyni, ezért nem épp ideális táplálék.
2017. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tömegelek, ilyenkor is jobb lenne kerülni?
2017. febr. 19. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy tömegelsz

De izmot akarsz felszedni vagy zsírt?

Mert csokival zsírosabb leszel

Ha már házi tömegnövelő

Túro vagy protein,tej,zab,banan

Be a turmixba és letolod,annyi

Kellő mennyiségű fehérje van benne és jó minőségű szenhidrat

2017. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

A cukor nem jó benne, amúgy szerintem OK étel. Nagyon, NAGYON emberfüggő, hogy kit laktat (engem igen, míg a zab pl. kicsit sem) s nem mindenki zsírosodik attól, hogy kis többletben zsírosan eszik. S csokiból sokunknak nagyon kevés is elég. Sosem értettem az ellenszenvet iránta. No mindegy.

Nem tartom jónak, ha tervezetten direkt édességet eszik az ember heti többször, de a gond az, hogy visszatölteni akarsz vele, tehát bizonyára a cukor motivál. Ami pont a legrosszabb része, ha engem kérdezel.

A visszatöltésbe nem szólok bele, nem az én világom. Bár szerintem is inkább rendes ételt egyél s nem kell rögtön edzés után.


Máskor is hasonlóan fér bele. Van, akinek soha, de ha neked OK a csoki, akkor edzés előtt is OK. Igazából egyesek pont hogy edzés előtt dobják meg a szénhidrátot, máskor nem. S elhasználják.

2017. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Glikogén raktárakat tölti vissza nem az anabolikus ablakod. Hogy lenne már mind1.

Amikor a glikogén raktár ki van ürülve a cukor nem fog átalakulni zsírrá hanem a glikogén raktárakat tölti vissza (az hogy van-e értelme az más kérdés). A lényeg hogy a csokiban lévő cukor nem raktározódik el,magasabb inzulin szint sem probléma amit okoz szerintem. Úgy hogy ha valamikor cukrosat eszünk az legjobb edzés közben vagy utána.


Aki szeretne lepontozni az nyugodtan írjon ellenérvét.

2017. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!