Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónapig mell edzés nélkül?

2 hónapig mell edzés nélkül?

Figyelt kérdés
Lesz egy műtétem és 2 hónapig tuti nem tudok után mellezni. Nagyon vissza fog esni? Vagy tudtok olyan gyakorlatot amivel pectus excavatum után lehet edzeni mellet?
2017. febr. 3. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed meg még itt ? Senki nem tud pontosat mondani.Orvost kérdezd meg.De pár hónap kihagyás nem a világ vége :)
2017. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
speciel ezen kivül 1x és akkor kicsit más volt a kérdés :) köszi azért.
2017. febr. 3. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 hónap kihagyás után most kezdtem el újra edzeni!

Én ennyi idő alatt magamra nézve igen vissza estem, viszont mások ezt nem látják ennyire feltűnően!

Egyébként amíg nem edzel addig is ha jól kajálsz, esetleg nyomsz exra bcca-t nem hiszem, hogy túl sok lemenne!

2017. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nembiztos amúgy, hogy 2 hónap. Műtét után lefogok menni és gépeken megpróbálom alap súlyokkal. Ha nem fájnak a mozdulatok nem nagy súlyokkal neki állok majd eleinte gépeken, de edzeni.
2017. márc. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!