Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Glutamin, Bcaa, vagy kreatin?

Glutamin, Bcaa, vagy kreatin?

Figyelt kérdés

Kreatint már használtam, de nem tudom melyik lehet a "legfontosabb" nekem. Tömegnövelés a cél. 175/64kg

(a kajára most ne térjünk ki)

illetve ezek mellé esetleg milyen fehérje kiegészítésként?


2016. szept. 8. 08:02
 1/5 likebike ***** válasza:

Ha ok a kajád,minek a fehérje meg a kreatin?

Ha NEM ok a kajád,akkor arra költs,ne kiegekre.

Glutamin,BCAA nem kell,utóbbi max szálkásításnál,kreatin meg pár hónap edzésmúlt után,HA nagyon erőtlen vagy meg megakadtál a súlyokba.Fehérje meg azért nem kéne,mert 128g fehérjét be tudsz vinni kajából,még a növényit is számolhatod.

2016. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Nagyon nem erted ezt. Bcaa csak szálkásításkor. Glutamin soha nem kell!!! Kreatin mehet mindig. Proteinből elsősorban tejsavó, pl mhn whey, de van 600 márka. Összetételt kell nézni. Amúgy nem kell por ha megvan sima szilárd kajából is a napi kb 2g x ttkg. Ennyi.
2016. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha az étrended rendben van kreatinnal kapcsolatban?

Kajából nem fogsz bevinni annyi kreatint, amire szükség lenne. A kreatin szedése pedig hasznos. Erőt növelsz vele, ami több izmos eredményez.

2016. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*izmot
2016. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 likebike ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy ne szedjen kreatint.De ha a kajája sincs rendben,akkor mit akar a kreatintól?Ha rendben van a kajája és nem érzi erősnek magát,akkor vegyen kreatint.Ha nincs étrendje,akkor is vehet,csak l@szart se fog érni,bocsánat a kifejezésért.
2016. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!