Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az ember kokszolt?

Martinbh kérdése:

Ez az ember kokszolt?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt bementem az edzőterembe és láttam egy olyan 40 körüli embert.Namost ő elég nagy volt.Először gondoltam tuti már csinálja vagy 20 éve.Aztán edzés közben előhúzott egy dobozos sört és egyhúzóra megitta.10 perc múlva még egyet.Biztosan sör volt mert ismerem a márkát.Ha jól tudom aki edz nem iszik alkoholt maximum nagyon mértékletesen.Akkor ő most kokszolt?

2016. aug. 28. 18:28
1 2 3
 21/26 crudy ***** válasza:
Mondjuk Heroldot én cáfolnám. A pia azt nem tudom milyen hatással van a kondira, valoszínüleg tényleg nem érzed ha nem vagy alkoholista. A cigi viszont nagyon bele szól. Persze egyén függő kinek mennyire de amikor abba hagytam a dohányzást brutálisan elkezdtem nőni a stagnálásból. Egy kondis komám meg amikor abbahagyta, elhízott. Lehet csak azért mert kajával pótolta, de nálam semmi különbség nem volt.
2016. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi :)
2016. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
ott a mondatomban az hogy " ha nem viszed túlzásba"
2016. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Biztos vízzel megtöltötte az üres dobozt,hogy azt higyjék sört iszik
2016. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24.: "célzóvíz"
2016. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

OFF: Commodore 64-es gépemre volt egy olyan játékom, hogy "A Víz". Ebben különböző futókat választhattál, akik válogatottan züllött alakok voltak, volt köztük alkoholista, drogos, doppingszerekkel teletömött vézna alak, dagadt láncdohányos zabagép, stb...


Az volt a feladat, hogy minél gyorsabban teljesítsd a pályát, kikerülve az akadályokat (pl. a rajt után pont előtted álltak virágcsokorral), vagy nyitott aknafedő volt előtted, esetleg elkezdett kergetni a gyepmester, szemedbe vakuzott a pálya szélén egy újságíró, na és az útfelújítást is nehéz volt kikerülni, mivel a karaktered részegen vágott neki a futóversenynek, ami az irányíthatóságot kissé negatívan érintette...


Nos ez volt A Víz c. computerjáték, BASIC nyelven írva 64 kB RAM-ra. Valahogy ez ide illik.


"súlyemelés" = kocsmában a kuglikat emelgeted...

2016. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!