Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az ember kokszolt?

Martinbh kérdése:

Ez az ember kokszolt?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt bementem az edzőterembe és láttam egy olyan 40 körüli embert.Namost ő elég nagy volt.Először gondoltam tuti már csinálja vagy 20 éve.Aztán edzés közben előhúzott egy dobozos sört és egyhúzóra megitta.10 perc múlva még egyet.Biztosan sör volt mert ismerem a márkát.Ha jól tudom aki edz nem iszik alkoholt maximum nagyon mértékletesen.Akkor ő most kokszolt?

2016. aug. 28. 18:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Amúgy az milyen szinvonalas terem, ahol lazán engedik, hogy te edzés közben sörözgessél :DD
2016. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
2 én voltunk a teremben.A pultosok pakolásztak valami asztalokat a termen kívül.Kb senki nem figyelt rá.
2016. aug. 28. 19:10
 13/26 A kérdező kommentje:
Direkt délben megyek mert kicsi a terem és nem szeretem a társaságot.
2016. aug. 28. 19:12
 14/26 anonim ***** válasza:

Egyik távoli ismerősöm ivással "készült" a félmaratonra, 16 km-ig ment, aztán összeesett és a sürgősségin kötött ki. Majdnem leálltak a veséi 25 évesen. Kis híján belehalt. Aztán egy futóblogon, még le is írta a történetét, lecsökkentette a piálást, majd egy évig edzett és 4:30 h körül le kocogta a maratoni távot (6 perc feletti kilométerek)...


Kérdés, az egésznek mi értelme volt?


Szerintem az ember, inkább kis, reális távot tűzzön ki először, de azt fussa le. Nekem inkább azt kéne elérni, hogy mondjuk 3600 m-t tudjak futni 5 perces km-ekkel, majd valamikor a távoli jövőben 4:30-as km-ekkel, esetleg picit alatta. Megjegyzem, antialkoholista vagyok és nem dohányzom, sajnos túl sok ülőelfoglaltságot végeztem az elmúlt időben és stressz is ért.


A válaszom.: Nem, ez az ember szimplán sörözik, mint a fenti fiúismerősöm, azt gondolja sportolni és alkoholizálni együtt menő, pedig művesekészülék.

2016. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a választ.
2016. aug. 28. 19:32
 16/26 Cortez70 ***** válasza:
Két sör miatt művese... értem. :)
2016. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Itt nem azon van a hangsúly, hogy valaki megiszik 1-2 sört, hanem, hogy ezt ne egy edzőteremben tegye, mert nem ott van a helye.
2016. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Cortez70 ***** válasza:
Nyilván. De hol is írtam, hogy alkoholt kell inni a teremben? Ja, sehol.
2016. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ez az "eszedbejutós" duma annyira szar cortez.
2016. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

16.: Aki az edzésre is sörrel megy, az alkoholista, edzésen kívül még többet iszik alkoholt.


Ha jól tudom az etanol a doppingellenőrzésen tiltott szer, de nézzétek meg a hatályos doppinglistát!

2016. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!